Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Biuro doradcze zajmuje powierzchnię w Sevendale House w Dzielnicy Północnej

Biuro doradcze zajmuje powierzchnię w Sevendale House w Dzielnicy Północnej

Grupa PJD, która odnawia Sevendale House w północnej dzielnicy Manchesteru, potwierdziła pierwszego nowego najemcę przebudowanej powierzchni.

Human8 podpisało pięcioletnią umowę najmu umeblowanego apartamentu o powierzchni 4412 stóp kwadratowych na pierwszym piętrze.

Human8, firma konsultingowa, która łączy marki z ludźmi i kulturą w celu wprowadzenia pozytywnych zmian, przeniosła się z The Hive na Lever Street, ponieważ potrzebowała przestrzeni wspierającej nowe, elastyczne praktyki pracy.

Remont w Sevendale House zakończy się w maju tego roku i obejmie łącznie 30 000 stóp kwadratowych wyposażonej i niezabudowanej przestrzeni do pracy, wspólnej przestrzeni do wypoczynku i wydarzeń, studia zdrowia oraz wysokiej jakości obiektów na końcu lotu.

„Sevendale House dał Human8 Manchester nowe życie z dużą ilością naturalnego światła w sercu Dzielnicy Północnej” – powiedziała Catherine Tuck, dyrektor ds. doświadczeń biurowych w Human8.

Mark Davies, dyrektor PJD Group, powiedział: „Celem jest stworzenie środowiska skupionego na wymaganiach nowoczesnych najemców biur w zakresie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, poprzez stworzenie nowego wydarzenia, przestrzeni wypoczynkowej i studia odnowy biologicznej.

Wierzymy, że uda nam się to osiągnąć, kiedy praca zostanie ukończona”.

OBI Property pracowało dla Grupy PJD.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się i otrzymywać informacje o naszych nowych firmach w regionie południowo-zachodnim…

READ  Pierwsze kontynenty Ziemi wyłoniły się z oceanu 700 milionów lat wcześniej niż sądzono | Wiadomości z Australii