Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktualizacja Day 1 do Mortal Kombat 1 jest już dostępna

Aktualizacja Day 1 do Mortal Kombat 1 jest już dostępna

NetherRealm wypuściło pierwszą łatkę do Mortal Kombat 1 na konsole i Switcha.

the Opis zmian Ujawnia to zarówno w przypadku serii PS5, jak i Xbox .

W Mortal Kombat 1 Megan Fox staje się Nitarą.Obejrzyj na YouTube

Wprowadzono także pewne poprawki do systemu online, w tym ulepszenia dobierania graczy i „błędy trybu online”, a kampania fabularna również otrzymuje trochę TLC, w tym ulepszenia odtwarzacza filmów, rozdzielczość 4K i dopracowanie „epilogu historii” i finałowy boss”., a także liberalne zastosowanie „wizualnego dopracowania” szeregu sekwencji filmowych.

Co nowego dla graczy na Switchu? Oprócz zwykłych, niejasnych „ogólnych poprawek błędów”, NetherRealm włączył większość kluczowych funkcji Mortal Kombat 1, w tym pełną kampanię fabularną, grę online, a także dodatkowe postacie, kamery i menu, a także pełne samouczki, tryb szkoleniowy , Łącznie ze śmiertelnością związaną z wysiłkiem fizycznym.

Firma NetherRealms udostępniła niedawno szczegółowe informacje na temat różnych funkcji ułatwień dostępu dostępnych w momencie premiery.

„Dostępność… oznacza unikanie i korygowanie wszelkich niepotrzebnych tarć lub barier, które uniemożliwiają osobom z różnymi niepełnosprawnościami czerpanie przyjemności z gier” – napisał NetherRealm. „Wierzymy, że gry są dla wszystkich i staramy się tworzyć i utrzymywać tytuły dostępne dla wszystkich naszych graczy”.

W tym celu wszechstronne funkcje ułatwień dostępu w Mortal Kombat 1 zaprojektowano z myślą o rozwiązywaniu problemów, które mogą wynikać z „jakiejkolwiek formy niepełnosprawności: wzrokowej, motorycznej, słuchowej, poznawczej lub innej”.

Premiera Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 i Xbox Series

READ  Wakacyjne zajęcia w Howick's Polish Museum