Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Adam Lambert i Orly ogłaszają limitowaną kolekcję lakierów do paznokci „Adam Lambert x Orly: High Drama”

Adam Lambert i Orly ogłaszają limitowaną kolekcję lakierów do paznokci „Adam Lambert x Orly: High Drama”

ORLY Beauty i międzynarodowa gwiazda Adam Lambert Połączyli wysiłki, aby wyprodukować limitowaną edycję Wysoki dramat x Kolekcja Polish Pride. Odważna kolekcja Adam Lambert x ORLY: kolekcja High Drama inspirowana aktualnym solowym projektem pioniera LGBTQ+, Wysoki dramat.

Dzięki sześciu przyciągającym wzrok lakierom każdy znajdzie kolor dla siebie! Każdy kolor w tętniącej życiem kolekcji został opracowany przez piosenkarza „Hold Out For a Hero”, pozwalając przebłysnąć innemu elementowi. Kolory obejmują uderzającą zieleń jabłka; Czarny i srebrny brokat. minerały ze złota, śliwki i srebra; Podwójny chrom z połyskiem w kolorze granatowym, odcień, który Lambert po raz pierwszy wymyślił i zrealizował w ORLY Color Labs w zachodnim Hollywood.

10,50 $ za lakier do paznokci

Pojedyncze lakiery można kupić za 10,50 USD, a sześcioczęściowy zestaw kosztuje 63 USD.

„Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani tą współpracą. Tal Pink, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w ORLY International, skomentował, że Adam ma silny głos, zarówno w muzyce, jak i w obronie spraw najbliższych jego sercu. „Nie tylko talenty muzyczne Lamberta, ale także jego współczucie i rzecznictwo dla społeczności LGBT”.

„Stand with Trans jest zachwycony zaproszeniem do udziału w tej ekscytującej współpracy z ORLY i Adamem Lambertem” — dodał Roz Gould Keith, założyciel i dyrektor generalny Stand with Trans. „Głos Adama wyśle ​​do ludzi przejmującą wiadomość o tym, jak ważne jest celebrowanie społeczności transpłciowej”.

Adam Lambert; Zdjęcie dzięki uprzejmości The Voice/NBC

Kolekcja jest dostępna wyłącznie dla ORLY BEAUTY

Fani mogli zabezpieczyć swój własny zestaw lakierów z limitowanej edycji od 2 czerwca — w samą porę na Miesiąc Dumy. Kolekcja będzie sprzedawana wyłącznie na ORLYbeauty.com. Aby dołączyć do kolejki kolekcji Adam Lambert x ORLY: High Drama, dotknij Tutaj.

Wpływy z zbiórki trafią do organizacji non-profit Stań z TransOrganizacja, która zapewnia niezbędne wsparcie młodzieży transpłciowej i jej rodzinom. po więcej informacji odwiedź ORLYBeauty.com.

Od lewej do prawej: Berry It, Hero Worship, Fluidity, In the Moonlight, Flight of Fancy, Adam's Apple
Od lewej do prawej: Berry It, Hero Worship, Fluidity, In the Moonlight, Flight of Fancy, Adam’s Apple

Inspiracją do współpracy – Wysoki dramat – to album, który zawiera piąty hit Lamberta z pierwszej dziesiątki. Na płycie znajdują się wersje utworów „Holding on to a Champion” Bonnie Tyler, „Ordinary World” Doransa oraz „Do You Really Want to Hurt Me” Culture Club.

READ  Jak oglądać mecz Man City vs. Inter Mediolan za darmo

Obejrzyj oficjalny teledysk do utworu „Getting Older” z projektu poniżej.

wideo z YouTube'a

Trasa koncertowa jako Queen Singer

Oprócz własnej muzycznej podróży Lambert jest także liderem słynnego zespołu rockowego królowa. Wraz z Brianem Mayem i Rogerem Taylorem, Queen ogłosili Rhapsody Tour – pierwszą od 2019 roku. Trasa składająca się z 14 koncertów w Ameryce Północnej rozpocznie się 4 października w Baltimore w stanie Maryland i potrwa do 12 listopada.

„Za każdym razem, gdy dostanę telefon, zrobimy kolejny [tour]I Wow! Jestem podekscytowany!”, Lambert jest podekscytowany. „Nasi fani są niesamowici. Stale się powiększają, oferując wiele pokoleń, co jest niesamowite”.

Fani mogą kupić bilety, aby zobaczyć Lamberta na żywo już teraz Tutaj.

scenariusz

Sojusznik Rodina

Zobacz więcej postów od Ally Roden