Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Acorn Property Group kupuje biura w Exeter

Acorn Property Group sfinalizowała zakup powierzchni biurowej o powierzchni 31 504 stóp kwadratowych w centrum Exeter za pośrednictwem swojego działu wykupów komercyjnych.

Zlokalizowany na Dix’s Field – w samym sercu CBD – ten taras 1-3 Manor Court składa się z trzech budynków biurowych rozmieszczonych na czterech piętrach, z parkingiem na 78 samochodów.

Został zakupiony przez First Oak i jest częściowo pusty, a Acorn ma wyremontować budynki i sprzedać je na wynajem.

„Będziemy natychmiast renowować dwa puste budynki i już teraz cieszymy się dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych najemców” – powiedział Dane Cummings, dyrektor handlowy firmy Acorn.

„Ten niedawny zakup komercyjny w South West pokazuje, że wierzymy, że w całym regionie istnieje duże pole do zarządzania aktywami i inwestycji komercyjnych, spowodowane niedoborem wysokiej jakości powierzchni biurowej i rosnącym popytem ze strony zamożniejszych mieszkańców.

„Zamierzamy nadal kupować projekty komercyjne i badać możliwości inwestycyjne na południowym zachodzie do 2023 roku”.

First Oak nabył aktywa biznesowe o wartości ponad 20 milionów funtów na południowym zachodzie w 2022 roku. Firma ma nadzieję podwoić tę liczbę w 2023 roku, z celem przejęć o wartości 100 milionów funtów do końca 2024 roku.

Lambert Smith-Hampton działał w imieniu Acorn, a szef agencji Tony Fisher dodał: „Cieszymy się, że możemy działać w imieniu Acorn Property Group przy tym zakupie.

„Manor Court to doskonała lokalizacja w sercu kwitnącej społeczności biznesowej Exeter, a renowacja budynków numer jeden i dwa zapewni pierwszorzędne pomieszczenia biurowe”.

READ  Fossil ujawnia gigantyczne krocionogi, o ile samochody wędrują po północnej Anglii | skamieniałości