Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

6 najlepszych past do butów w 2023 roku

6 najlepszych past do butów w 2023 roku

Kupując za pośrednictwem naszych linków, Insider może otrzymać prowizję partnerską. Dowiaduje się więcej

Wciąż doskonale pamiętam czas, gdy agent TSA powiedział mi, że muszę wypolerować buty, kiedy patrzył, jak przechodzą przez skaner na lotnisku. Bałam się, więc szybko postanowiłam znaleźć najlepszą pastę do butów. Wiadomo, że nie przywiązuję wagi do butów, więc utrzymanie ich w jak najlepszym stanie to nieustanna walka. Na szczęście istnieje kilka świetnych produktów zaprojektowanych, aby pomóc w tym daremnym wysiłku.

Trzy kategorie past do butów omówione w tym przewodniku to pasty w kremie, pasty woskowe i balsamy. Rozmawiałem z Tonym Pecorellą, właścicielem Manhattanu Nowoczesne wyroby skórzaneznanej firmy zajmującej się pielęgnacją i naprawą skór Pochodzi z lat 40. XX wieku, który wyjaśnił mi, co robi każdy produkt, aby najlepsze skórzane buty przetrwały. Radzi, aby najwyższy połysk zapewnił lakier woskowy, który najlepiej radzi sobie również z zakryciem rys i zadrapań. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej rozmowy, zobacz sekcję Często zadawane pytania poniżej.

Naszą najlepszą rekomendacją jest Saphir Renovateur, bogaty, nawilżający krem ​​do obuwia, który skutecznie nawilża skórę i jest dostępny w formule oleju z norek lub makadamia. Jednocześnie kremowy lakier pozostawia cienką warstwę kremu, która pomaga zatrzeć rysy i otarcia oraz nadaje butowi średni połysk. Aby uzyskać bardziej przystępną opcję zarządzania tym, zalecamy Skórzany krem ​​do skóry spa.

Nasze zestawienia najlepszych past do butów roku 2023

Najlepsza odżywka: Ambasador Odnowy – Zobacz na Amazonie
Saphir Renovateur rewitalizuje skórę obuwia. Jest dostępny w cenie premium, ale jest wart swojej ceny.

Najlepszy wosk: Ambasador Medieval d’Or Pat De Luxe – Zobacz na Amazonie
Saphir Medaille d’Or Pate de Luxe błyskawicznie ożywia kolor Twoich butów i zapewnia wysoki połysk przy niewielkim nakładzie pracy.

READ  EDP ​​​​Renovveis SA: EDPR otwiera nową farmę wiatrową w Polsce

Najlepszy kolor: Kremowy lakier Tarrago – Zobacz na Amazonie
Tarrago Cream Polish posiada szeroką gamę kolorystyczną, zapewnia doskonałe krycie i nadaje średni połysk.

Najlepszy budżet: Moneyworth i najlepszy polski krem ​​- Zobacz na Amazonie
Krem do butów Moneysworth & Best zapewnia subtelny połysk, jest dostępny w szerokiej gamie kolorów i ma świetną wartość.

Najlepsze samopolerowanie: Zestaw samoświecący Tarago – Zobacz na Amazonie
Zestaw Tarrago Self-Shining Kit idealnie nadaje się do szybkiego ożywienia butów, jednocześnie pomagając odżywić skórę.

Najlepszy krem: Skórzany krem ​​​​skórzany Spa – Zobacz w Leather Spa
Leather Spa Cream Polish odżywia skórę, ukrywa zadrapania i zarysowania spowodowane codziennym użytkowaniem oraz zapewnia średni połysk.