Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

5 głośnych premier Netflix, o których wszyscy będą mówić w przyszłym tygodniu

Mnóstwo wydań Netflix, które co tydzień debiutują na platformie streamingowej, zawsze mają coś dla każdego, od dziwacznych filmów po zagraniczne programy telewizyjne, seriale reality i nie tylko. Jednak w przyszłym tygodniu nie ma wątpliwości, co będzie (dosłownie) największym nowym tytułem na Netflix. Ten zaszczyt idzie do szary człowiekWarty 200 milionów dolarów thriller szpiegowski w reżyserii braci Russo z gwiazdorską obsadą.

Niektórzy z Was już mogą to sprawdzić kinematografia – Na podstawie autora Marka Greene szary człowiek Seria powieści szpiegowskich – w ten weekend. Jest teraz wyświetlany w wybranych kinach, przed premierą w serwisie Netflix w przyszły piątek. Wszystkie szczegóły mamy poniżej. Wraz z kilkoma innymi świetnymi nowymi wydaniami Netflix wszyscy będą rozmawiać w przyszłym tygodniu.

szary człowiek Data premiery Netflix

Ryan Gosling w filmie Netflix „The Grey Man”. Źródło obrazu: Netflix

Na początku tego roku Greene opublikował jedenastą powieść w swojej książce szary człowiek seria (zatytułowana Sierra Sześć). Jednak film Netflix jest pobierany od początku serialu za pomocą urządzenia do przesyłania strumieniowego Opisywanie fabuły jako takiej:

„Fabuła filmu rozwija się, gdy najbardziej utalentowany najemnik CIA (Ryan Gosling) – którego prawdziwej tożsamości nikt nie zna – nieumyślnie ujawnia mroczne sekrety agencji, a psychopatyczny były kolega wyznacza nagrodę za jego głowę, co prowadzi do globalnego polowania przez międzynarodowi zabójcy”.

Oprócz Goslinga w obsadzie znalazły się również: szary człowiek Psychotyczny wróg, grany przez brniejącego Chrisa Evansa; Oprócz Any de Armas, Bridgeton Reggie Jane Page i Jessica Henwick. Czytałem wiele Greaneya szary człowiek powieści, a najbardziej odpowiednim słowem, jakie przychodzi mi do głowy, aby opisać jego twórczość, jest ucieczka. Jeśli lubisz ten gatunek, tak jak ja, jest też miejsce na inne preferencje. Znajdziesz tu wszystko, od wzniosłego szpiega mózgowego Johna Le Carre po przygody i akcję, które Greene pakuje we wszystkie swoje powieści.

READ  „Naprawdę niepokojący” żart Jimmy'ego Carra o holokauście w specjalnym wydaniu Netflixa

Jeśli szukasz ucieczki od rzeczywistości, nie ma powodu, dla którego nie miałbyś cieszyć się tymi powieściami. Albo film – mówiąc o tym, będzie dostępny do streamowania na Netflix Od 22 lipca.

„Nie mógłbym być bardziej zaskoczony niż to szary człowiek Greene powiedział mi wcześniej w tym tygodniu. „To była długa podróż od wyszukania i napisania książki w 2007 roku do zobaczenia ostatniego zwiastuna filmu w 2022 roku, ale wiem, jakie mam szczęście i naprawdę mam nadzieję, że widzowie to pokochają!”


Dziewicza rzeka + Więcej wydań Netflix

W międzyczasie zapoznaj się z niektórymi innymi znaczącymi wydaniami Netflix, które prawdopodobnie zdominują czas oglądania subskrybentów w przyszłym tygodniu:

Dziewicza rzeka Kontynuuje swoją zaskakująco długą drogę na Netflixie. A my mówimy „zaskakująco”, bo nadchodzi czwarty sezon tego serialu 20 lipca. Co więcej, potem będzie co najmniej kolejny sezon. Jak często widzisz programy Netflix sięgające już czwartego lub piątego sezonu?

Dla tych, którzy nie znają tej historii, oto podsumowanie z Netflix. „W poszukiwaniu nowego początku, praktykująca pielęgniarka Mel Monroe (Alexandra Breckenridge) przenosi się z Los Angeles do odległego miasteczka w północnej Kalifornii i wpada w zły stan szoku kulturowego. Lokalny barman i były marynarz Jack (Martin Henderson) pomaga jej dostosować się – i być może zdobyć jej serce – gdy podejmuje problemy i plącze się ze swoim porywczym nowym szefem (Tim Matheson).

Dziewicza rzeka Netflix
Zibby Allen jako Brie w 412 odcinku serialu Netflix „Virgin River”. Źródło obrazu: Netflix

Więcej nowych tytułów:

Indian Predator: Rzeźnik z Delhi: Ci, którzy nie mają dość wersji Netflix prawdziwych zbrodni w twoim życiu? To jest dla ciebie. Nastrojowa, klimatyczna kinematografia nadaje niesamowitą estetykę tej serii, która opowiada o zabójcy żywiącym urazę do systemu. Policja szuka go po tym, jak zabójca zostawia okaleczone zwłoki i notuje kpiny z policji i ośmielając się go aresztować. Data wydania: 20 lipca.

Za stary na bajki: Historia w samym sercu polskojęzycznego filmu Netflixa wcale nie jest nowa. Ale fani tacy jak ja mają jednak słabe miejsce na tego typu rzeczy. Zasadniczo chodzi o sympatycznego, niezręcznego społecznie dzieciaka, który gra w wiele gier wideo i chce wziąć udział w nadchodzącym turnieju. Gry to jego życie. Jednak jego ekscentryczna ciotka, wraz z chorobą matki, w końcu zmuszają go do pewnych zmian, ponieważ priorytetem jest życie. Data wydania: 18 lipca.

Jeszcze jedna wersja Netflix, którą możesz sprawdzić

Przekonywanie Netflix
Dakota Johnson jako Ann Elliot w „Perswazji” Netflixa. Źródło obrazu: Nick Wall / Netflix

Na koniec słowo o dacie premiery kolejnego głośnego filmu na Netflix, który właśnie dziś trafił do odtwarzacza (15 lipca).

Namówić Jest to próba kolejnej powieściowej adaptacji niezależnego dzieła genialnej Jane Austen. To jest po prostu… całkowicie oszukane przez krytyków. Stan Austinowie tracą rozum na temat tego, jak zła jest według nich ta osoba. Chociaż w oparciu o to, gdzie jest film zgniłe pomidory Wyniki są teraz stabilne, tak sądzę może To kolejny przypadek, w którym jest wielka różnica między krytykami a publicznością. „Może” to słowo kluczowe.

Netflix Namówić Obecnie ma ponure 37 procent krytyków Rotten Tomatoes, ale oglądalność wynosi 63 procent. Jest jednak na co zwrócić uwagę. Część problemu krytyków dotyczy złamanej czwartej ściany, która dominuje w tym filmie, a la Dickinson Na Apple TV+ (co było znacznie lepsze). Dla mnie to nic wielkiego – mogę to wziąć lub pokochać. Mówiąc o Apple TV+, Johnson zagrał także w niedawno wydanym filmie za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego producenta iPhone’a: Cha Cha Real Smooth.

W tym filmie była wysublimowaną, eteryczną postacią. To znaczy, gdy połączysz ten występ z jej ostatnimi pracami, takimi jak jej rola na Netflix zaginiona córka? Sama jego obecność wystarczy, aby każdy film był wart uwagi i przynajmniej wart obejrzenia.


Więcej relacji z Netflix: Aby uzyskać więcej informacji o Netflix, sprawdź najnowsze nowe filmy i seriale Netflix do obejrzenia.