Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

YouTube zamyka polski kanał EWTN

YouTube zamyka polski kanał EWTN

„W końcu jestem rozczarowany polityką YouTube, urodzony w kraju, w którym wolność słowa i poszanowanie sprzeciwu jest miarą rozwoju dobrobytu i bezpieczeństwa jego obywateli” – napisał ksiądz. Oświadczenie do mediów.

Po raz pierwszy 10 kwietnia 2021 r. ogłoszono, że kanał został zawieszony za „naruszenie zasad społeczności”. Po 24 godzinach kanał został przywrócony i wiele skarg od lojalnych użytkowników.

Po tym, jak w ubiegłą sobotę powtórzyło się to, pracownicy Wiśniowskiego i EWTN Poland zaapelowali o ponowne uruchomienie kanału.

W pewnym momencie mówiono, że kanał został zawieszony za „naruszenie zasad społeczności”; Następnie „wziąć [by a third party] konta Google wysyłającego SPAM”; Później mówiono, że „przejął kanał YouTube”.

„Na przykład, jakie zasady społeczności YouTube są łamane przez oddawanie czci Najświętszemu Sakramentowi z Nepocalano?” zapytał ksiądz.

„Uprzejmie proszę wszystkie środowiska katolickie, zwłaszcza medialne, aby solidaryzowały się z naszą telewizją EWTN Polska, wspierały ich duchowo i wyrażały niezadowolenie z tej sytuacji” – napisał.

READ  Polska jest gotowa do budowy stałych baz NATO ze względu na potencjalne zagrożenia ze strony