Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

William B. Hammond 1925-2021 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – William Paul Hammond, 96 lat, zmarł w piątek rano 31 grudnia 2021 r. w The Inn at Poland Way.

Bell urodził się 5 czerwca 1925 roku w Youngstown jako syn zmarłego Paula Petera i Anny Williams Hammond.

Bell ukończył Southern High School w roku 1944 i uczęszczał do Youngstown State University. Weteran marynarki wojennej, służył podczas II wojny światowej w New Holland w stanie Connecticut jako inżynier elektronik pracujący nad podwodnymi systemami sonarowo-radarowymi klasy Palau.

Bell pracował dla Republic Steel, oddział Truscon, jako malarz i inżynier produktu, i przeszedł na emeryturę w 1988 roku. Był członkiem kościoła św. , żorżeta. Bale był również członkiem Truscon Bowling League, rozegrał 299 meczów i osiągnął wynik 709. Był członkiem Truscon Golf League i zapalonym golfistą. Bell czekał do 82 roku życia, aby dostać tylko jeden piercing.

Największą przyjemność Billa stanowiło oglądanie naukowych i sportowych wydarzeń jego wnuków oraz świętowanie z nimi ich osiągnięć.

Bell pozostawił swoich trzech synów, Mary Ann (David) Shepherd of Poland, Janet (Rick) Boyle z Wiednia w Wirginii i Paul (Monica) Hammond z Canfield; oraz siedmioro wnucząt, Kristen (Daniel) Creech, Matthew i Rachel Boyle, dr Christopher (Emily) i Alec Hammond.

Wraz z rodzicami Bell poprzedził śmierć swojej ukochanej, 64-letniej żony, Georgette Marie Pinky, którą poślubił 24 kwietnia 1956 roku, a która zmarła 3 stycznia 2021 roku.

Jak jego żona, Bell była ostatnim pokoleniem synów Hammondsa, a dwie siostry, Linda Terago i Helen Majorana, poprzedziły jego śmierć; i troje rodzeństwa, Abby, Joe i Peter Hammond.

Przyjaciele i rodzina mogą dzwonić od 10 do 11 we wtorek 4 stycznia 2022 r. w kościele Saint Maron, gdzie o godzinie 11 odbędzie się chrześcijańska Msza św.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o darowiznę na kościół Saint Maron lub Hospicjum Doliny ku pamięci Bella.

READ  Lewandowski ma nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie grał z Messim

Rodzina pragnie szczególnie podziękować personelowi The Inn at Poland Way za przedłużoną opiekę opiekuńczą nad Billem, a także Hospicjum Doliny w jego ostatnich dniach.

W związku z trwającą pandemią, rodzina wymaga noszenia masek w godzinach kontaktu podczas kolejki i mszy, a znajomi i rodzina mogą dołączyć wirtualnie do usług, logując się na Facebook @ Facebook St.

Aranżację powierzono Lane Funeral Home, Canfield Chapel. Przyjaciele i rodzina mogą obejrzeć ten nekrolog i złożyć kondolencje na stronie www.lane funeralhomes.com.

(uwaga specjalna)