Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wiadomości na żywo o wirusie koronowym: liczba zgonów w Indiach przekracza 200 000; Polska ogłasza plan zniesienia śluzy | Wiadomości ze świata

„Istnieje groźba nowej erupcji Govt-19, zwłaszcza w nadchodzące święta” – podało ministerstwo zdrowia w oświadczeniu. Wezwał do „konsensusu i zaangażowania” opinii publicznej w celu zapobieżenia wirusowi.

Wietnam był powszechnie chwalony za osiągnięcia w przyspieszaniu erupcji poprzez ukierunkowane masowe testy i rygorystyczny, scentralizowany program izolacji.

Pomogło to utrzymać liczbę przypadków na 2865, a od wybuchu epidemii odnotowano tylko 35 zgonów, co czyni go jednym z najlepszych w Azji.

„Dla dobra kraju, społeczności i ludzi, każdy obywatel musi być jednogłośnie zdeterminowany, aby wykorzystać nasz sukces w zapobieganiu i walce z rządem 19” – głosi oświadczenie.

Ministerstwo podało osobno prowincje, zwłaszcza granice Kambodża, Powinno zwiększać świadomość, ponieważ ludzie nielegalnie przekraczają granicę z Wietnamem.

Kambodża wzrosła z 500 do 11 000 w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, z 82 zgonami Tajlandii Infekcje wzrosły ponad dwukrotnie, do 62 000 w samym kwietniu, przy 178 zgonach.

Przypadki Laos Jego państwowe media podały, że od soboty liczba ta wzrosła ponad dwukrotnie do ponad 600.

„Globalna sytuacja chorobowa rozwija się w złożony sposób, wywierając wielką presję na Wietnam, zwłaszcza w niektórych sąsiednich krajach” – powiedział. Trung Hoa Bin Powiedział w oświadczeniu.

Rząd powiedział w środę, że przyspieszy wypuszczenie szczepionki Govit-19, mając na celu zarządzanie wszystkimi 928 800. Astrogeneca Kwota otrzymana dotychczas do 15 maja. Do tej pory zaszczepiono około 260 000 osób.

READ  W poniedziałek prezydent Polski ogłosi nowego premiera