Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kwalifikator olimpijski nie widział w Polsce sztafety świata, ponieważ samolot był zawieszony

Gwiazdowi sprinterzy Hima Das i Dooty Chand mogą przegapić światowe sztafety lekkoatletyczne w kwalifikacjach olimpijskich, które odbędą się w Polsce w dniach 1 i 2 maja, ponieważ lot drużyny indyjskiej do Amsterdamu został zawieszony po osiągnięciu rekordu w kraju Covit-19. ładunki skrzynek.

Kobiece 4x100m i męskie 4x400m sztafety miały wejść na pokład samolotu KLM do Amsterdamu wczesnym rankiem w czwartek, ale holenderski rząd zawiesił loty z Indii od poniedziałku wieczorem.

Federacja Indyjskich Sportowców stara się zarezerwować alternatywny lot, dostępny dla dowolnego europejskiego miasta na trasie na Śląsk w Polsce, w którym odbędzie się impreza. Nie ma bezpośredniego lotu z Indii do Polski.

„Istnieje duże podejrzenie, że nasza drużyna może nie być w stanie uczestniczyć w sztafecie światowej. Wiele krajów europejskich zawiesiło loty z Indii. Dlatego możemy utknąć i jest duża szansa, że ​​drużyna nie pojedzie na imprezę. – powiedział PTI starszy urzędnik AFI.

„Ale próbujemy, rozmawiamy z rządem i naszymi ambasadami. Jeśli pomogą naszym sportowcom w wyjeździe do Polski w jakimkolwiek europejskim mieście, takim jak Frankfurt, spróbują też polecieć do Dubaju lub innego miasta łączącego.

S. Dhanalakshmi, Archana Suchindran, Himasree Roy i A.D. Thaneswari, którzy pokonali Dutta w finale sprintu kobiet na 100 m na Pucharze Federacji w zeszłym miesiącu.

Bieg 4x400m mężczyzn odbędzie się w Soros na Śląsku w Polsce.

Osiem najlepszych drużyn w World Athletics Relay automatycznie zakwalifikuje się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Sztafeta 4 x 400 m kobiet wycofała się z zawodów, ponieważ więcej niż dwóch członków nie mogło się zakwalifikować.

Indyjska sztafeta mieszana 4x400m zakwalifikowała się już do Igrzysk Olimpijskich w Tokio po awansie do finału podczas Mistrzostw Świata 2019 w Doho.

AFI był optymistą, jeśli chodzi o kwalifikacje sztafety kobiet 4 x 100 m do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Sztafeta światowa będzie pierwszą dużą międzynarodową imprezą dla sprinterów z Indii po Mistrzostwach Azji w Lekkoatletyce w Doha w kwietniu 2019 roku.

READ  Błaszczak: 218 wyrzutni Chunmoo dla Polski

Ta historia została opublikowana bez zmian w tekście z kanału agencji Wire.