Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sue E. (Davis) Meeker, Polska, Ohio Mourning

Polska, Ohio (MyValleyTributes) – Sue E., dawniej Howell Drive w Polsce. Meeker, lat 84, zmarł w czwartek 20 maja 2021 r. W domu pomocy społecznej.

Sue urodziła się 11 kwietnia 1937 r. W Wiedniu w stanie Ohio jako córka George’a i Mildred (Arnold) Davis.

Wychowany w Youngstown, był absolwentem Eastern High School w 1955 roku.

15 sierpnia 1959 roku Sue Donald P. Meeker ożenił się i został ekskluzywną gospodynią domową. Przez następne 60 lat budowali swój dom w Polsce, gdzie wychowywali dzieci, a potem witali trójkę wnuków. Sue poświęciła swoje życie byciu „najlepszą żoną, mamą i babcią”.

Od ponad 60 lat Sue jest aktywną członkinią kościoła Good Hope Lutheran w Portman. Była członkiem i przewodniczącą Kościelnej Gildii Ołtarzy i Organizacji Kobiet. Naprawdę lubił podróżować i spędzać czas w towarzystwie fundraiser Good Hopes.

Sue, która zawsze jest gotowa do pomocy i pożyczania, była konsekwentnie aktywna w środowisku społecznym i szkolnym. Pełnił funkcję urzędnika wyborczego do Komisji Wyborczej, był byłym członkiem Polskiego Towarzystwa Historycznego i spędził niezliczone godziny jako wolontariusz w szkole, sporcie, harcerstwie i działalności zespołowej.

Jego wiele przyjemności obejmuje przygotowywanie niesamowitego jedzenia i słodyczy dla rodziny i przyjaciół, zapewnianie ciepłego i przyjaznego domu dla wielu oraz granie w karty z sąsiadami, którzy zebrali się, aby cieszyć się swoim towarzystwem (i ekscytującą grą 500-tych od dziesięcioleci).

Sue pozostawił jej mąż, 61-letni Donald B. மீக்கர்; Córka, Donna S. z Portman. மீக்கர்; Syn, Brian A. z Minnesoty, Minnesota. (Colin) Meeker; Troje wnuków, Evan D. (Genesa Palmer) Meeker, William G. Meeker i Nora K. மீக்கர்; Siostra, Wirginia (Leo) Lundgren z Mansfield, Ohio; Brat George (Mary Lou) Davis z Johnstown w stanie Ohio i szwagier Marjorie Davis z Walencji w Pensylwanii.

Oprócz jej rodziców; David Charles Meeker, syn jego pięciodniowego dziecka przed Zoo; Siostra, Sarah Jean Davis i brat Charles R. Davis.

READ  Polska znalazła się na szczycie tabeli medalowej w czwartym dniu Euro Juniors

Nabożeństwa pogrzebowe odbędą się o godzinie 11:00 w poniedziałek, 24 maja 2021 r., W kościele Good Hope Lutheran Church w Portman, w siedzibie pastora Boba Quintensa.

Rodzina i przyjaciele zostaną przyjęci przed nabożeństwem w kościele w poniedziałek 24 maja 2021 r. W godzinach 10: 00-22: 45. Interwencja będzie kontynuowana w Forest Lawn Memorial Park.

Darowizny pamiątkowe można przekazać w imieniu Sue na rzecz Good Hope Lutheran Church Memorial Fund, 98 Homestead Drive, Portman, OH44512.

Proszę odwiedź www.beckerobits.com Dzielenie się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną.

Aby wysłać kwiaty rodzinie Sue, odwiedź nas Kwiaciarnia.

Hołd telewizyjny zostanie wyemitowany w niedzielę, 23 maja, około 18:27 w WYTV i 18:58 w MyYTV.