Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Środowy mecz w liceum: Polska pokonuje Lewiston 16:1 bez uderzenia

Adam Kwarjanski trafił w środowy mecz z Polską w pięciu inningach, a Polska zdobyła 10 runów w pierwszych inningach w wygranym 16-1 meczu z Lewiston.

Kwarziński pozwolił na jeden bieg w pierwszej rundzie, ale bez trafienia.

Sam Paladino i Travis West mieli po dwa trafienia i cztery RBI dla Polski (2-0). Każdy miał sobowtóra, podobnie jak Drew Siler.

Morse 11, Grey-New Gloucester 3: Caleb Harvey i Gavin Baillargeon mieli po dwa trafienia, gdy Shipbuilders wygrali otwierający sezon w Bath.

Harvey jechał w trzech przejazdach, podczas gdy Baillargeon, Oscar Nelson i Braylon Williams jechali po dwa przejazdy. Baillargeon, Nelson i Jackson Murray połączyli siły, by uderzyć w granicę.

Jake Massino pojechał w dwóch przejazdach dla Gray-New Gloucester (0-2).

softball

Polska 15, Lewiston 14: Rycerze (2-0) zdobyli remis i wygraną po błędzie w dolnej części siódmej, aby pokonać Błękitne Diabły (0-1) w Polsce.

Polska Maggie McLaughlin straciła 4 bramki po raz drugi w dwóch meczach. Wystartowała również w dwóch biegach. Nicole Rioux potroiła się i pojechała w trzech przejazdach, Olivia Rioux potroiła się i miała dwa RBI, a Chloe O’Leary podwoiła się i pojechała w dwóch przejazdach.

Reese Maynard z Lewiston miał cztery single i RBI. Elisa Nadeau i Ava Dion zakończyły po dwa trafienia i RBI, a Jersi Cunningham dwukrotnie.

Oceanside 16, Coney 6: Jordan Hughes miał pięć trafień, gdy Mariners wygrali otwierający sezon w Augusta.

Maddie Ripley dodała dwa trafienia, a Haley Tufts trafił w kółko.

Torrie Webber i Olivia St. Peter strzelili po dwa gole dla Coney (0-1).

Morse 6, Grey-New Gloucester 1: Camdin Johnson pozwolił na jedno trafienie i trafił 13, gdy Shipbuilders wygrali otwarcie sezonu przeciwko Patriotom (0-2) w Bath.

Michaela Peterson miała trafienie i dwa przechwyty dla Morse’a, a Jasmine Carey zdobyła dwa biegi. Catcher Sophia Barber wyrzuciła biegacza próbującego ukraść drugie miejsce.

READ  Polska - Pełny przegląd trendów i statystyk dotyczących płatności i eCommerce

Lacrosse kobiet

Freeport 12, Akademia North Yarmouth 7: Kate Tracy zremisowała w drugiej połowie, a Falcons (2:0) pokonali Panthers (1:1) we Freeport.

Tracy zakończył mecz z dwoma golami i czterema asystami. Mia Levesque prowadziła Freeport z pięcioma bramkami.

NYA zdobyła po trzy bramki od Wai Tran i Laili Casey.

Lacrosse chłopców

Wyndham 12, Pony Eagle 5: Tobias Perkins, Jake Lord, Alex Yeaden i Blake McPherson strzelili dwa gole dla Eagles (1:1) w wygranym meczu ze Szkotami (0:1) na Standish.

Connor Krunkala strzelił dwa gole i poprowadził Bonny Eagles.

Bramkarz Windham Reid Wescott obronił dziewięć bramek. Mason LeBlanc z Bonny Eagle obronił 12 strzałów.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni