Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Robert Lewandowski przyznaje, że Meksyk skomplikuje mecz z Polską

Robert Lewandowski Przestrzegał, by nie lekceważyć reprezentacji Polski Meksyk Przed meczem Pucharu Świata w grupie C 22 listopada nacisk El Tri na potencjał „skomplikuje grę”.

Polska zmierzy się z Meksykiem w meczu otwarcia Mistrzostw Świata 2022, podnosząc stawkę. Piłkarz Barcelony jest przekonany, że jego drużyna może wygrać, ale ostrzega, że ​​zwycięstwa nie można uważać za pewnik.

„Meksyk skomplikuje nam grę, ale pierwszy mecz jest dla nas ważny. Bo jeśli wygramy, gracze będą bardziej pewni siebie. Znamy umiejętności Meksyku, będziemy walczyć, chcemy wygrać, kiedy zobaczymy? Gracze z Meksyku są jakościowi, boczni obrońcy są dobrzy, jesteśmy gotowi do zatrzymania ataku. Jesteśmy – powiedział.

Lewandowski powiedział, że spodziewa się, że obrońcy reprezentacji Meksyku będą go atakować, co skłoni go do odpowiedniego przygotowania się do Polski.

„Obrońcy pójdą na mnie i wiemy, że będę osłonięty, ale wiemy to. Myślę, że wszyscy mnie oznaczą, a inni gracze skorzystają z większej przestrzeni i jesteśmy na to gotowi. Jesteśmy gotowi za to” – powiedział.

Polska nie awansowała z fazy grupowej w ostatnich trzech występach na mistrzostwach świata, zdobywając zaledwie trzy punkty w edycjach 2018, 2006 i 2002. Ale Lewandowski jest przekonany, że drużyna może wygrać w tym roku.

„Presja związana z oczekiwaniami naszych fanów i całego narodu jest ogromna, wiem o tym bardzo dobrze. Muszę czuć się zmotywowany, aby pokazać im, co potrafię na boisku piłkarskim” – powiedział FIFA Lewandowski.

READ  Polska wkrótce zatwierdzi akcesję Szwecji i Finlandii do NATO - pierwsze wiadomości