Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Redfern wygrywa mecz podmiejski w Kolumbii | Wiadomości, sport, praca

KOLUMBIA – Rebecca Jess, studentka Christian Heartland, zaczęła szybko.

Jess drugi tydzień z rzędu wygrała wyścig Suburban League, wygrywając we wtorek wyścig dziewcząt w Ward Sports Complex.

Na torze o długości 3,1 mili zmierzyła czas 21 minut i 9 sekund, aby ukończyć wyścig na ponad minutę przed boiskiem.

Młodzież z południa, Logan Redfern, wygrał wyścig chłopców w czasie 18:45, kończąc 18 sekund przed Maddoxem Roachem, pierwszym uczniem East Liverpool.

Chłopcy i dziewczęta Boardmana zajęli pierwsze miejsca w rankingach drużynowych.

W przyszłym tygodniu mecze Ligi Suburban będą kontynuowane w Polsce, Champion i Austintown Fitch.

chłopcy wyniki

Składy drużyn: 1. Boardman (42), 2. South (62), 3. Heartland Christian (69), 4. East Liverpool (102), 5. Beaver Local (108), 6. Colombiana (130).

indywidualni liderzy

1 – Logan Redfern (południe) 18:47; 2. Maddox Roach (Wschód Liverpool) 19:05. 3 – Sawyer Szabo (Heartland) 19:49; 4. Jeremiasz Moore (bóbr) 20:20; 5. Izajasz Cottrell (Grzbiet mineralny) 20:29; 6. Ethan Dunlany (zarządca) 20:45; 7 – Logan McCartney (południe) 20:57; 8. Dominik Teodor (Boardman) 21:07; 9. Alex Anzivino (zarządzający) 21:12; 10. Preston Buckingham (Kolumbia) 21:26.

11. Frank Quinlan (Boardman) 21:29; 12. Jake Walker (Heartland) 21:49; 13. Connor Potts (Boardman) 21:54; 14. Josh Belgin (zarządca) 21:59; 15 – Aiden Scharow (Heartland) 22:05; 16. Evan Hutt (Południe) 22:07; 17 – Timothy Brandon (Lizbona) 22:35; 18. Noah Gonzalez (Boardman) 22:35; 19 – Aiden Kearns (Shani) 22:37; 20. Colin Ring (bóbr) 22:40; 21- Evan Soeder (Boardman) 22:42; 22. Bracia Aiden (Południe) 22:52; 23: Brody Fulgamore (Wschód Liverpool), 23:19; 24. Evan Barrett (Hartland) 23:2′; 15. Brod Hoffman (Heartland) 23:24.

——

wyniki dla dziewczyn

Składy drużyn: 1. Boardman (36), 2. Heartland Christian (39), 3. Wschodnia Palestyna (45), 4. Wschodni Liverpool (113), 5. Columbiana (122).

READ  Howland planuje swoją przyszłość | Wiadomości, sport, praca

indywidualni liderzy

1 – Rebecca Gess (Heartland) 21:09; 2 – Hannah Cunningham (Wschodnia Palestyna) 22:11; 3 – Mackenzie Richitelli (zarządca), 23:44; 4 – Lorelai Phillips (Heartland) 24:08; 5 – Abby Mihawk (zarządca) 24:54; 6 – Jaylene Jackson (Wschodnia Palestyna) 25:02; 7. Kara Zarotok (zarządca) 25:07; 8. Riley Shadowens (Heartland) 25:15; 9 – Olivia Sendecker (Wschodnia Palestyna) 25:23; 10. Lauren Swantyk (zarządca) 25:35.

11. Mia Brown (Boardman) 25:50; 12. Katie Brewer (Południe) 26:40; 13. Anna Mądra (Heartland) 26:57; 14 – Yasmine Lodt (Wschodnia Palestyna) 27:51; 15. Lydia Kibbe (Heartland) 27:56; 16 – Hana Roberto (bóbr) 28:02; 17. Maryam Fejli (Wschodnia Palestyna) 28:04; 18. Morgan Hefner (Wschód Liverpool) 28:55. 19 – Berry Rail (Wschodnia Palestyna) 29:12; 20. Ainsley Galeotti (Wschód Liverpool) 29:18; 21- Aleandra Myers (południe) 29:50; 22 – Carlie Adkins (Leetonia) 30:13; 23. Genevieve Quinlan (zarządca) 30:25; 24. Aly White (Boardman) 31:04; 25. Katie Campbell (Kolumbia) 31:36.

——

Mali chłopcy

Składy drużyn: 1. Boardman (24), 2. Youngstown Money (38).

indywidualni liderzy

1 – Cole Langley (bóbr) 10:18; 2 – Jonathan Burgos (zarządca) 10:33; 3. Dylan White (Boardman) 11:30; 4 – Jacob Vande Capel (Heartland) 11:32; 5. Nathan Bustieri (bóbr) 11:44.

——

Małe dziewczynki

Składy drużyn: 1. Boardman (20), 2. Colombiana (39).

indywidualni liderzy

1 – Halle Berro (zarządca) 12:39; 2 – Olivia Brady (zarządca) 12:47; 3 – Aubrey Cotout (Kolumbia) 13:10; 4 – Nora Schneider (Grzbiet mineralny) 13:30; 5. Mara Miller (Lizbona) 13:30.


Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej