sport

Przekazywanie wiadomości na żywo w imieniu Rangers i Celtic, a także podpisy Ain Aberdeen, Hearts and Hibs

Sezon podpisywania kontraktów nigdy nie zawiódł i wracamy z kolejnymi wiadomościami transferowymi i plotkami.

Jesteśmy w znanej otchłani w połowie lipca, ponieważ większość drużyn bierze udział w Super Sports Cup, podczas gdy nasze słynne pięć planowanych europejskich tras zbliża się do krawędzi.

Celtic jest jednym z nich, a Ange Postecoglou przyznał, że jego drużyna potrzebuje nowych ciał w drzwiach w ciągu następnych dziewięciu dni, aby przygotować się do Ligi Mistrzów.

Wygląda na to, że Karl Starvelt nie był bliżej, ale co z Brandonem Sobe? Prawy obrońca to najnowsze nazwisko w drużynie.

Zmierzą się z Midtjylland i wygląda na to, że Kris Ajer i Odsonne Edouard będą blisko co najmniej tego remisu z Parkheadami kopiącymi pięty.

Tymczasem Jon Lundstram zabłysnął dla Rangersów, ale kto wie, czy nastąpi głośne wyjście?

Alfredo Morelos rzadko wychodził z portugalskich nagłówków w ciągu ostatnich kilku tygodni. Porto było zainteresowane, a Cagliari z Serie A śledziło wydarzenia.

Gdzie indziej Kirk Broadfoot wciąż jest silny po opuszczeniu Kilmarnock – dołączył do Inverness z Billy Dodds na następny sezon, podczas gdy Ryan Edwards z Dundee United jest na radarze Tranmere Wigan.

W stolicy Robbie Nelson przyznaje, że chce dodać do swojego składu przed rozpoczęciem wielkiej gry, podczas gdy Hibbs ma oko na Hakeema Udovina z Hamiltona.

Czytaj dalej, aby uzyskać najnowsze aktualizacje.

READ  Harmonogram matematyki dywizji średniej, tablica wyników na 22 września

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment