Polska ucieka z Girardem, 38-35, gol w końcówce i interwencja w defensywie |  Wiadomości, sport, praca

Polska ucieka z Girardem, 38-35, gol w końcówce i interwencja w defensywie | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Neil Madhavan. W piątkowy wieczór rozgrywający Polski Dom Pagano wbiega na boisko i pokonuje 33 jardy przyziemienia przeciwko Girardowi.

GIRARD – Jeszcze jedna sztuka. Tylko tego potrzebuje Polska.

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku, Bulldogs w piątkowy wieczór po raz ostatni stanęli w obronie, aby powstrzymać Girarda 38-35 na stadionie Arrowhead.

„W tym roku w Northeast-8 musisz być gotowy na każdy mecz, ponieważ jest to walka powietrzna, pojedynek w wadze ciężkiej, jakiejkolwiek analogii chcesz użyć – to jest walka” – powiedział główny trener Polski Tom Pawlanski. „Jestem bardzo dumny z gry naszych dzieci, ich opanowania i wytrzymałości psychicznej, dzięki którym mogą dalej grać. Nie mógłbym być z nich bardziej dumny. Jestem dumny z naszych seniorów, naszych liderów i naszej kadry trenerskiej.

Na 3:42 przed końcem Polska traciła do Girarda cztery sekundy. 4 i 17 Andrew Todd przechwycił rozgrywającego Indians Duffa McConaugheya na linii bramkowej i skierował piłkę na 34 jardy drużyny Bulldogs.

Stamtąd Polska musiała przejść 66 jardów. W pierwszej akcji rozgrywający Dom Pagano, który przez cały wieczór dowodził atakiem Bulldogs z autorytetem generała polowego, zakończył grę z 181 jardami i trzema przyłożeniami, znajdując Jaya Masona na głębokiej linii obrony. Obrona zdobyła 66 jardów, ale gra została odwołana z powodu niekwalifikowanego zawodnika z pola.

Jednak w następnej akcji Pagano znalazł Danny’ego Nitoli otwartego po podaniu przez ekran, a Nitoli zrobił resztę, biegnąc 70 jardów po przyłożenie i dając Polsce prowadzenie.

„Rozmawialiśmy o (sztuce) przez cały tydzień. Konkluzja jest taka, że ​​to nie jest sztuczna wiedza – podaliśmy piłkę dobremu piłkarzowi, a on zagrał” – powiedział Pawlanski. „Zabili go w imię praw. (Ale) przełamał barierę i nie można było mu odmówić. Danny i jego koledzy seniorzy są bardzo wyjątkowi – nie można im odmówić.

READ  Zrozumienie, co Polska wnosi do stołu

Mów o huśtawce emocji.

„Emocje się zmienią, huśtawka” – powiedział Pawlanski. „Zagrają dobre drużyny”.

Na niecałe trzy minuty przed końcem Indianie byli w doskonałej pozycji, aby zremisować grę golem z gry lub objąć prowadzenie po przyłożeniu dzięki szybkiemu atakowi z podaniem.

Indianie przenieśli piłkę kolejnymi podaniami McConaugheya do Domenico Simone i Willa Hinesa, a na 0:32 przed końcem Girard odebrał piłkę z numerem 2 i 21 po wyrzuceniu przez McConaugheya z linii 22 jardów.

Po niekompletnym podaniu McConaughey znalazł Simona na linii trzech jardów po dokończeniu z 18 jardów.

W obliczu czwartego i długiego wyścigu na 12 sekund przed końcem Indianie musieli podjąć decyzję. Mogą kopnąć do kosza z gry, aby doprowadzić do dogrywki lub zdobyć zwycięskie przyłożenie.

Zdecydowali się na to.

„Wygramy ten mecz – gramy, aby wygrać mecz” – powiedział główny trener Girard Pat Pearson. „Tak właśnie jesteśmy. To co robimy. Tak gramy.

W trakcie meczu Girard zwrócił się do wszechstronnego rozgrywającego Stephena Simsa, który nie miał odpowiedzi na ataki Indian przez cały mecz, wyrywając się z formacji Wildcat. Sims wyciągnął karabinek ze strzelby i pobiegł w lewo, szukając dziury, którą mógłby wyciąć w środku i minąć linię bramkową lub wykonać pierwszą próbę.

Zamiast tego napotkał rój obrońców Bulldogs w linii ataku i poniósł porażkę.

Gra w piłkę.

„Nasze dzieci grały jak potrafią. Jestem z nich dumny” – powiedział Pearson. „Nie udało nam się. Nie jesteśmy z tego powodu szczęśliwi. Ale nie mógłbym być bardziej dumny z tej grupy dzieciaków i grupy seniorów machających ogonami.

Polska wymuszała straty po upadkach i uklękła w ostatnich sekundach.

„Niech zagrają jeszcze raz, niech zagrają jeszcze raz” – powiedział Pawlanski. „Mecz był zagrożony i myślę, że nasi chłopcy radzą sobie w tej sytuacji. Myślę, że to zaakceptowali. Powiedzieli, że mają teraz szansę wygrać mecz. Wiedzą o tym. …(Girard) podaje piłkę swoim zawodnikom najlepszym graczem, a 11 (naszych) chłopaków to kawał dobrej roboty”.

READ  Polska wykryła nad swoją przestrzenią powietrzną obiekt z Białorusi, prawdopodobnie balon obserwacyjny

Polska szybko rozpoczęła pierwszą połowę, co spowodowało, że Girard dwukrotnie musiał odrabiać straty z dwucyfrowych deficytów.

Cole Fulton poprowadził polską ofensywę naziemną, rzucając 167 jardów i dwa przyłożenia na 19 prowadzących, w tym jedno przyłożenie na odległość 80 jardów w połowie drugiej kwarty.

W zderzeniu odmiennych filozofii ofensywnych obie drużyny łącznie w rzutach karnych zdobyły 739 jardów.

W pierwszej połowie Indianie opierali się prawie wyłącznie na podańch, a McConaughey zakończył mecz ze skutecznością 30 na 44 na 359 jardów i trzema przyłożeniami oraz przechwytem.

W dalszej części drugiej połowy Girard był w stanie prowadzić grę w parterze, a Ahmed Kurt-Stephens wspierał McConaugheya.

Indianie strzelili gola przed końcem pierwszej połowy, zmniejszając deficyt do 3. Początkowa akcja drugiej połowy sprawiła, że ​​piłka wróciła do pola punktowego i objęła pierwsze prowadzenie w meczu, zanim obie drużyny przez resztę meczu wymieniały się przyłożeniami.

„(To) naprawdę dobre tempo” – powiedział Pearson. „Myślę, że wypadliśmy naprawdę dobrze (w drugiej połowie). To świetna gra piłkarska Northeast-8. …Ten zespół miał problemy przez cały rok. To zespół sprawdzony w boju. Wchodzimy do play-offów i myślę, że ludzie przekonają się, jak mocni jesteśmy.