Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska ogłosiła pierwszych uczestników Szansy na Sukces – escYOUnited

Polska ogłosiła pierwszych uczestników Szansy na Sukces – escYOUnited

Rozpoczęła się selekcja Polski do Eurowizji Junior! Dziennik Eurowizyjny ujawnił pierwszą grupę uczestników Sansa i sukces: Eurowizja Junior 2023 Ze zwiastunem, w którym ogłoszono także sędziów finałów krajowych.

Pierwsza grupa ogłoszonych uczestników:

Leon Oleg

Brała udział w szóstej edycji „The Voice Kids” w Polsce, gdzie dotarła do finału. W półfinale wykona utwór „Counting Stars” OneRepublic.

Daria Malika

Podobnie jak Leon brał także udział w szóstej edycji „The Voice Kids” w Polsce. W półfinale wykona utwór Adele „Easy on Me”.

Oliwia Majewska

Brał udział w szóstej edycji „The Voice Kids” w Polsce. Chociaż nie potrafi obracać krzeseł, potrafi tworzyć muzykę. W półfinale wykona utwór „Snap” Rosy Lynn.

Miłosz Sargeka

Brała udział w szóstej edycji „The Voice Kids” w Polsce, gdzie znalazła się w gronie finalistek. Nie wiadomo jeszcze, jaką piosenkę wykona w półfinale.

Patrycji Kulickiej

Brała udział w piątej edycji „The Voice Kids” w Polsce, gdzie zajęła miejsce w rundach bojowych. W półfinale wykona utwór Franza „If I Were Sorry”.

Hani Adamczyk

To polska piosenkarka, która wrzuca covery na swój kanał YouTube. Wykonywał covery utworów takich wokalistek jak Adele i Edith Korniak.

Elena Popowicz

Elena wraca z zeszłego roku Sukces Shaunsy. W półfinale wykona utwór „Euphoria” Lorraine.

Sędziami są Tulia (Eurowizja 2019), Sarah James (Eurowizja Junior 2021) i Marek Ciroki.

Reprezentując Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Juniorów 2022 w Erewaniu w Armenii z utworem „To the Moon” Laura zajęła 10. miejsce z 95 punktami.