Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podgląd: Rosja kontra Polska – prognozy, wiadomości grupowe, rankingi –

Podgląd: Rosja kontra Polska – prognozy, wiadomości grupowe, rankingi –

Zapowiedź Game Mole Wtorek Międzynarodowe towarzyskie starcia między Polską a Rosją, które obejmują prognozy, wiadomości drużynowe i możliwe sekwencje.

Polska I Rosja Kontynuuj przygotowania do Euro 2020 z międzynarodową życzliwością we Wrocławiu we wtorek wieczorem.

Podczas gdy oba kraje szukają okazji do awansu do fazy pucharowej w przyszłym miesiącu, każdy z nich stracił trzy ze swoich pięciu ostatnich urządzeń.


Podgląd meczu

© Reuters

Pomimo prowadzenia Polski do kwalifikacji do Euro 2020 za jego kadencji, Jersey Brexit Zmieniony Palo saous sa Na początku 2021 roku zaskakujący wybór, którego Portugalczyk w ogóle nie dokonał od szacownego czasu w Fiorentinie wiele lat temu.

Jednak Sousa rozpoczął grę z pewną obojętnością, remisując w 85. minucie przed remisem 3: 3 na Węgrzech, zanim przegrał z Anglią na stadionie Wembley.

Choć do zakwalifikowania się do mistrzostw świata w 2022 roku jest jeszcze dużo czasu, Polska nie będzie w stanie awansować w drużynie z Hiszpanią, Szwecją i Słowacją.

Oczekuje się, że Eagles awansują do fazy pucharowej, ale ich znaczące zwycięstwo od wznowienia walki we wrześniu przyszło z Bośnią i Hercegowiną.

Na plus, Robert Lewandowski Bayern Monachium może zagrozić, że przegapi wszystkie trzy mecze przeciwko niemu od czasu powrotu do zdrowia po kontuzji kolana.

Trener Rosji Stanislav Cherchesov podczas treningu na Euro 2020 20 maja 2021 roku© Reuters

Rosja, z trzema porażkami z dobrze dobraną opozycją od połowy listopada, jest w podobnej sytuacji.

Stanislav Cherchesov Sześć punktów z pierwszych trzech eliminacji mistrzostw świata będzie satysfakcjonujących, ale porażka na Słowacji po raz kolejny podkreśla słabości tej drużyny.

Odnotowano dwa czyste arkusze z 11 okuciami i te wsporniki wracają do domu na Węgry i znajdują się w Mołdawii.

Artem dysuba Po zdobyciu czterech bramek w ostatnich trzech trasach, kapitan Rosji poprawił swój rekord strzelecki w swoim kraju z 50 do 29 uderzeń.

READ  Szał produkcji głównych programów PGL dla Polski

Polski format (wszystkie mecze):

Format Rosja (wszystkie mecze):


Wiadomości zespołu

Rosyjscy piłkarze kibicują kibicom po meczu 27 marca 2021 roku© Reuters

Trudno przewidzieć w obu początkowych rzędach, że każdy menedżer powinien wziąć pod uwagę obciążenie swoich zawodników.

Lewandowski mógł dostać pierwsze 45 minut w polskim ataku, ale wspaniały napastnik z pewnością nie rozegrałby pełnych 90 minut.

Matthews Clich Finał Leeds United w Premier League może rozpocząć się po przejściu na emeryturę, zastępując Napoli Pyotr Jilinsky W tym sezonie rozegrał 47 meczów dla Napoli.

Po porażce na Słowacji Cherchesov mógł zaoferować kolejną szansę na zaimponowanie startowemu XI, posunięcie Denis Seryshev Wybrane tylko w alternatywach.

Alexander Sopolev Spodziewaj się startu w ostatniej tercji Rifat Gemaletinov.

Możliwy skład startowy w Polsce:
Szczęśliwy; Helic, Click, Petnarek; Berezinsky, Klich, Kryzhovyak, Motor, Ribus; Milik, Lewandowski

Rosja Możliwy skład startowy:
சுனின்; Semenov, Tjikaya, Kudryashov; Fernandez, Guciav, Ostov, Kolovin, Zirkov; Sopolev, Dysuba


Zielone tło dla słów SM

Mówimy: Polska 2-1 Rosja

Chociaż wynik tego meczu nie jest ważny, obaj menedżerowie będą chcieli wrócić na właściwe tory. Nie możemy się doczekać rywalizacji we Wrocławiu, ale gospodarze są najlepsi do wygrania.


Najlepsza wskazówka

Nasi doświadczeni partnerzy typerów Sporida.com Wytypuj zwycięstwo gospodarzy w tym meczu. Kliknij tutaj Dowiedz się, co jeszcze przewidują dla tej gry i sprawdzonych wskazówek piłkarskich.Sukces w domu: dane


ID: 449504: pamięć podręcznaID: 449504: 1false2false3false: QQ :: db Z pulpitu: Lenboat: Reset: 8761: