Piłka nożna-Rosja towarzyska z Polską 1-1

WROCŁAW, Polska (Reuters) – Tymczasowa Polska stoczyła walkę 1-1 z wizytą w Rosji podczas fali upałów Euro 2020 we wtorek.

Polski trener Paolo Sousa pominął kilka regularnych bramek, w tym najlepszego strzelca Roberta Lewandowskiego, ale jego drużyna miała świetny start, gdy Swirksok wyeliminował ich, zdobywając pierwszego gola w reprezentacji w czwartej minucie.

Rosyjski napastnik Anton Shun zachwycił kibiców na boisku Woźniackiego Mizzki po tym, jak Presmisla Frankowski podał piłkę z głębokiego podania Matzosa Clicha na ostatnie osiem metrów.

Rosjanie słabli w pierwszych wymianach, ale w 20. minucie Caraway posłał piłkę obok bramkarza Lucasa Fabiańskiego iw dal po błyskotliwym dośrodkowaniu Aleksandra Gołowa.

Sześć minut później odwrócony strzał Swirlcocka trafił w poprzeczkę z dużej odległości, zanim trafił w poprzeczkę, zapewniając mnóstwo rozrywki w pierwszej połowie.

Gra wyszła po przerwie, ponieważ obie drużyny stworzyły serię alternatyw i nie były w stanie stworzyć bardziej wyraźnych szans.

Rosja jest w grupie 2020 z Danią, Finlandią i Belgią, a Polska w grupie E z Hiszpanią, Szwecją i Słowacją.