Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mistrzostwa Europy w paralekkoatletyce: Athlete Ayrshire Kaylee Hogo zdobywa złoto w Polsce

Zawodniczka z Ayrshire, Kaylee Hago, mówi o swojej dumie po zdobyciu złotego medalu Europy na dzisiejszych Mistrzostwach Świata.

22-latek z Maypole zdobył złoto na Mistrzostwach Europy w Paralekkoatletyce w piątek w Bitcoin, Polska.

Gwiazda Wielkiej Brytanii, Kaylee, wygrała finał RR3 kobiet na 100 m i całkowicie zdominowała od samego początku.

Linię mety przekroczył w czasie 18,11 sekundy, co jest najlepszym wynikiem na całe życie.

Oczekuje się, że czas śledzenia Kaylee zostanie również uznany za nowy rekord świata dla RR3 na 100m.

Kaylee, czterokrotna rekordzistka świata RR2, powiedziała później: „Pracuję bardzo ciężko, więc zarabianie pieniędzy ma tak duży sens.

Aplikacja Ayrshire Live jest już dostępna do pobrania.

Otrzymuj wszystkie wiadomości lokalne w Twojej okolicy – plus funkcje, wiadomości piłkarskie i najnowsze informacje o kryzysie związanym z koronawirusem – 24/7 na wyciągnięcie ręki.

Bezpłatne pobieranie zawiera najnowsze wiadomości i ekskluzywne historie, a Ty możesz dostosować swoją stronę za pomocą ważnych sekcji.

Aplikacja Ayrshire Live jest już dostępna do pobrania iOS I Android.

„Aby pobić rekord świata w tych mistrzostwach, nie potrafię wyrazić słowami, ile to dla mnie znaczy, i nie mogę być szczęśliwszy!

„Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali mnie podczas tej podróży oraz dla Johna Owensa za jego coaching”.

Kaylee rozpoczęła pierwsze wydarzenie w roku w zeszłym miesiącu, a w 2020 roku wzięła je od miejsca, w którym skończyła.

Był jednym z wielu utalentowanych szkockich sportowców, którzy zostali specjalnie zwolnieni z rywalizacji w Coventry na imprezie organizowanej przez Brytyjskie Stowarzyszenie Lekkoatletyki przed eliminacjami WPA Europe w Polsce.

Kaylee ustanowił kolejny rekord świata w wyścigu, ustanawiając nowy PP dla RR2 400m i najlepszy czas na świecie 81:31, aby dodać do listy osiągnięć, które już osiągnął.

Po zwycięstwie w kategorii sportowej na Young Scots Awards (Virtual), ta wygrana zakończyła spektakularną 48-godzinną Kaylee.

READ  Dlaczego BitiCodes AI jest w czołówce najbardziej niezawodnych ATS-ów na rynku

Nie przegap najnowszych nagłówków z Ayrshire –Zarejestruj się tutaj w naszym bezpłatnym codziennym biuletynie