Luca Doncic i reprezentacja Słowenii Zdominowany w Polsce W finałowym meczu grupowym zawodów olimpijskich. Ostateczny wynik to 112-77. Polska jest znacznie lepszym zespołem niż Angola, ale rywalizacja na wysokim poziomie nie dotyka Słowenii.
Luca kontynuował swoją dominację jako rozgrywający w Słowenii. W trzech meczach międzynarodowych ma teraz 36 asyst w 67 minutach gry. Połączył swoje 10 asyst przeciwko Polsce z samymi stratami.
Był to pierwszy mecz Danziga od trzech spotkań ze Słowenią, w którym prowadził wynik, kończąc z 18 punktami. Clemen Prebelik dodał 17 punktów, a Gregor Hrovat 16 punktów. Ponadto Słowenia nadal miała wiele ofensywnych ataków, a następnie nasz Dallas Mavericks.
Słoweńska lista ujęć Doril Mori Fever była jak sen.
http://www.fiba.basketball/oqt/lithuania/2020/game/2506/Słowenia-Polska#tab=shot_chart
Słowenia zmierzy się z Wenezuelą 3 lipca w czekających nas półfinałach z Wenezuelą i Litwą. Mecz był zacięty na początku, ponieważ Słowenię wyprzedzili Polacy 24:20 przed końcem 92:53. Jeśli są spodziewane wyniki, 4 lipca Słowenia zagra w finale z Litwą. Jak zawsze Luca miał kilka ciekawych atrakcji.

“Total foodie. Nerd zombie. Future idol. Troublemaker. Social media explorer.”

More Stories
Why InsFollowPro.com is the Best Place to Buy Instagram Likes
Jak obstawiać baseball u Rabona bukmacher
10 spraw urzędowych, które załatwisz online z Profilem Zaufanym