Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Luca Doncic i Słowenia dominują w Polsce

Luca Doncic i Słowenia dominują w Polsce

Luca Doncic i reprezentacja Słowenii Zdominowany w Polsce W finałowym meczu grupowym zawodów olimpijskich. Ostateczny wynik to 112-77. Polska jest znacznie lepszym zespołem niż Angola, ale rywalizacja na wysokim poziomie nie dotyka Słowenii.

Luca kontynuował swoją dominację jako rozgrywający w Słowenii. W trzech meczach międzynarodowych ma teraz 36 asyst w 67 minutach gry. Połączył swoje 10 asyst przeciwko Polsce z samymi stratami.

Był to pierwszy mecz Danziga od trzech spotkań ze Słowenią, w którym prowadził wynik, kończąc z 18 punktami. Clemen Prebelik dodał 17 punktów, a Gregor Hrovat 16 punktów. Ponadto Słowenia nadal miała wiele ofensywnych ataków, a następnie nasz Dallas Mavericks.

Słoweńska lista ujęć Doril Mori Fever była jak sen.

http://www.fiba.basketball/oqt/lithuania/2020/game/2506/Słowenia-Polska#tab=shot_chart

Słowenia zmierzy się z Wenezuelą 3 lipca w czekających nas półfinałach z Wenezuelą i Litwą. Mecz był zacięty na początku, ponieważ Słowenię wyprzedzili Polacy 24:20 przed końcem 92:53. Jeśli są spodziewane wyniki, 4 lipca Słowenia zagra w finale z Litwą. Jak zawsze Luca miał kilka ciekawych atrakcji.

READ  Polska wycofuje się z zaproponowanej przez prezydenta oferty olimpijskiej w 2036 roku – minister sportu twierdzi, że kraj nie jest gotowy