Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Laureaci nagrody National Volunteers of Athletics England świętują

W piątek wieczorem w Crowne Plaza Hotel w centrum Birmingham wręczono nagrody England National Volunteers Awards. Zwycięzcy i goście bawili się podczas uroczystego wieczoru, którego gospodarzem był prezes England Athletics, Gary Shaughnessy i menedżer-elekt Lorna Booth.

Gary przedstawił się i podziękował wszystkim za przybycie. Pomyślał o tym, jak ważni są wolontariusze w sporcie i jaki pozytywny wpływ mogą wywrzeć. Opowiedz nam, jak zainspirował go nauczyciel w szkole, który wzbudził zaufanie u wszystkich uczniów, niezależnie od talentu.

Lorna dodała, że ​​miała na nią również wpływ nauczycielka w szkole. „Ona ma teraz 80 lat, a ja nadal utrzymuję kontakt – bez niej nie byłoby mnie tutaj”. Lorna zgłosiła się jako wolontariuszka wraz z małymi dziećmi do swojego klubu po tym, jak zakończyła swoją karierę jako sportowiec – aby oddać, dać pewność siebie i wsparcie, którego mogły nie otrzymać w domu. Nadal trenuje młodzież w Sutton i District, a także każdego sportowca, który mógłby skorzystać z jej wiedzy na temat sprintu i biegów przez płotki, a także jest mentorem innych trenerów.

powiedziała publiczności,

„Wolontariusze są naszym kręgosłupem i nie możemy się bez nich obejść. Nasi wolontariusze są pasjonatami i dają z serca. Dzisiejsza obecność tutaj pokazuje, jak wdzięczny jest ci sport.”

Następnie publiczność miała możliwość zadawania pytań, a po ożywionej dyskusji nastąpiła chwila ciszy podczas trzydaniowej kolacji. Tematy dyskusji dotyczyły: profesjonalizacji sportu, opłacania trenerów i działaczy, osób wykorzystujących lekkoatletykę do trenowania innych sportów oraz tego, jak wprowadzić więcej młodych ludzi do klubów. Następnie każdy zwycięzca otrzymał National Volunteer Trophy i oprawiony w ramkę certyfikat oraz odbył krótką pogawędkę z Garym i Lorną. Były też dwie pary biletów VIP dla każdego zwycięzcy IAAF World Indoor Tour na następny dzień.

Laureaci National Volunteer Awards 2022

Klub Roku – Zwycięzca: Nantwich Running Club

Prezes klubu Mike Stephens, zapytany o swoją zwycięską formułę, powiedział:

„Uważam się za katalizatora do wprowadzenia struktury umożliwiającej ludziom przyłączenie się i sprawienie, by bieganie stało się nawykiem, aby wracali. Członkowie i liderzy muszą uszczęśliwiać wszystkich.”

Wielu członków biega tylko dla kondycji i zabawy, tworząc trwałe przyjaźnie i więzi. Klub stawia na różnorodność. Biegi przełajowe, po drogach i na bieżni, aw tym roku dodany został także portugalski obóz treningowy.

READ  Najniebezpieczniejszy moment 1/8 finału mistrzostw świata: Brazylia może tańczyć, jeśli chce

Trener Roku – Zwycięzca: Mary Carter

Trener Roku 2022 Mary CarterMiłość Marie do lekkiej atletyki zaczęła się w szkole podstawowej, kiedy młodzi uczniowie namówili jej nauczyciela, by uprawiał więcej sportów. Mary zgłosiła się do Leamington C&AC w wieku 10 lat – i nadal bierze udział w zawodach, trenuje i sędziuje. Młodzi sportowcy, z którymi pracuje, mogą spróbować wszystkiego, w tym skoku z młotem i o tyczce, a Mary uwielbia, gdy proszą o udział w określonej konkurencji, ponieważ sprawia im to przyjemność. ona powiedziala nam,

„Nie ma ze mną żadnej nauki o rakietach! Kiedy trenuję dzieci, po prostu upewniam się, że im się to podoba i wracają.”

Inspirujący Administrator – ZWYCIĘZCA: Kamil Winogrodzki

URZĘDNIK ROKU 2022 Kamel WinogrodzkyKamel brał udział w lekkoatletyce w swojej rodzinnej Polsce, bo to duży sport (bo piłka nożna nie jest popularna, powiedział!). Odkrył, że lubi pracować w zarządzaniu przez ostatnie siedem lat –

„Spotykasz niesamowitych ludzi, wychodzisz na zewnątrz i jest to satysfakcjonujące i satysfakcjonujące hobby. Czuję ciepło w środku, robiąc coś dobrego i dając coś od siebie.”

Klubowy Kapitan Roku – Zwycięzca: Tony Benton

Lider Klubu Roku 2022 Tony BentonNa pytanie „Kim jest kapitan klubu?” Tony odpowiedziałI

„Postrzegam siebie jako trenera i kilka innych rzeczy, więc przypuszczam, że to kilka innych rzeczy…”

Wykorzystuje swoją miłość do sportu i swoje oczekiwania, aby ustawić scenę i dodać energii pracownikom Havering AC. Lubi widzieć, co może rozwijać ze swoimi zawodnikami i być częścią ich celów. jego rada? „Jeśli ludzie widzą twoją pasję, widzą, że ci zależy”.

Społeczny projekt roku 2022 Herne Hill Harriers i Tooting Running Club

Społeczny projekt roku — zwycięzca: Herne Hill Harriers / Tooting Run Club

Tę nagrodę wspólnie otrzymali Glenn Keegan i Tahir Shams. Przybyli z dwóch różnych miejsc, ale sukces Tooting Run Club był znacznie większy niż się spodziewano – ich pierwsza sesja przyciągnęła 150 osób! Korzystanie z regularnych ankiet członków zapewnia ciągłe doskonalenie, a oni uwielbiają wszystkie pozytywne opinie. W rzeczywistości 70% twierdzi, że dzięki Tooting Run Club nawiązało nowe znajomości.
Wolontariusz Roku 2022 Joe Mohan

READ  Alex de Minaur pokonał Rafaela Nadala w trzech setach, wygrywając Igę Swatic i Taylora Fritza w United Cup.

Nowicjusz w wolontariacie – ZWYCIĘZCA: Joe Mohan

Jo zaczęła biegać po czterdziestce zaledwie sześć lat temu, biorąc udział w sesji Couch to 5k.

Zdając sobie sprawę, że jeśli ona może to zrobić, każdy może, i aby spłacić wszystkie korzyści, jakie dał jej klub, złożyła podanie o zostanie wykwalifikowanym instruktorem fitness dla biegaczy, aby mieć pewność, że jej miłość do biegania nie zostanie utracona zbyt długo. tak, jak ja zrobiłem.

Usługi Lekkoatletyka – Zwycięzca: Stuart Barnes

2022 Usługi dla lekkoatletyki Stuart Barnes Stewart nosi wiele kapeluszy, ale wszystko zaczęło się, gdy był w policji, a on i jego przyjaciel Les założyli klub, aby umożliwić większej liczbie policjantów przebywanie w klubie, aby mogli konkurować. Aby zapoznać się z zasadami, Stewart wziął na siebie urzędnika terenowego i Lesa na torze.

Kiedy już „posortował” klub jako jego skarbnik, poproszono go o pomoc w hrabstwie i regionie. Został szefem hrabstw Midland w grudniu 2019 roku i tym samym został rzucony w obliczu wyzwań związanych z COVID i ponownie przyjęty na pierwszym roku.


Gary podsumował wieczór, mówiąc, jak wspaniale było spotkać tak niesamowitych ludzi, którzy wykazują taką pokorę.

„Masz taką samą zdolność do dokonywania zmian – bycia fizycznie i społecznie zaangażowanym poprzez nasz sport”.

Dziękujemy za sponsorowanie naszych regionalnych i krajowych nagród dla wolontariuszy
Content Guru Limited — oprogramowanie stojące za najlepszymi call center w Wielkiej Brytanii. Logo guru treści