Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Katarzyna B.  Chimento 1928-2022 |  Wiadomości, sport, praca

Katarzyna B. Chimento 1928-2022 | Wiadomości, sport, praca

BOARDMAN – Catherine B. Carras Chimento, 94 lata, zmarła spokojnie wieczorem w niedzielę 21 sierpnia 2022 r., a jej kochająca rodzina jest u jej boku.

Katarzyna na zawsze zostanie zapamiętana jako kochająca żona, matka, babcia, babcia, ciocia, kuzynka i przyjaciółka. Zostanie również zapamiętana za uśmiech, poczucie humoru i hojność.

Urodzona 1 maja 1928 roku w Youngstown, córka Thomasa i Lucy Gatti Karas, była dumna z tego, że wychowała się w rejonie Briar Hill w Youngstown, będąc dożywotnim mieszkańcem tego obszaru.

Po ukończeniu Ryan School i uczęszczaniu do Youngstown College Catherine rozpoczęła karierę jako sekretarz Izby Handlowej. Następnie spotkała miłość swojego życia, Augustyna, i pobrali się 2 lipca 1949 roku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel. Spędzili razem ponad 70 wspaniałych lat, aż do jego śmierci 16 listopada 2019 roku.

Mieli razem dwóch synów, a potem Catherine rozpoczęła karierę jako dumna gospodyni domowa. Była prawdziwą mamą i zawsze na pierwszym miejscu stawiała rodzinę. Była najbardziej niesamowitą kucharką i piekarzem, a jej rodzinie będzie brakować parmigiany z bakłażana, sosu do spaghetti i najlepszej szarlotki, a także wielu innych włoskich potraw, które przygotowała.

Po wychowaniu dzieci Catherine przez wiele lat pracowała jako sekretarka w rożku do napojów. Przejęła również rolę opiekunki dla matki i ciotki, ponieważ potrzebowały pomocy w pogarszającym się stanie zdrowia.

Catherine przez całe życie miała wiele uczuć. Kochała i uwielbiała swoje wnuki i uczestniczyła we wszystkich ich zajęciach, co sprawiało jej ogromną radość, poza spotkaniami z licealną grupą przyjaciół „The Gang”, z której była ostatnią ocaloną.

Catherine zostaje pozostawiona, aby zachować swoje cenne wspomnienia, i mają Franka (Jane) Chimento z Youngstown i Jamesa Chimento z Boardman; wnuki, James (Erin) Chimento, Anthony (Bretania) Chimento, Brendan (Kelly) Hackett i Jacob Hackett; oraz prawnuki, Lily, Joey, Ashton, Austin i Emma; Razem z siostrzenicami, siostrzeńcami, kuzynami i przyjaciółmi.

READ  Uważaj na oznaki wyzysku finansowego Wiadomości, sport, praca

Oprócz rodziców i męża Augustyna Katarzynę poprzedzili dwaj bracia, James Karas i Lawrence Karas.

Rodzina i przyjaciele mogą złożyć hołd od 9 do 9:50 w czwartek, 25 sierpnia 2022 r., w kościele Our Lady of Mount Carmel w Youngstown, gdzie o godz. Mgr. Michał C. Odpowiedzialny za Cariglio.

Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Calvary w Youngstown.

Aranżacje powierzono profesjonalnej opiece Rossi and Santucci Funeral Home, 4221 Market St., Boardman.

W imieniu rodziny Katarzyny chcieliby wyrazić szczere podziękowania całemu personelowi Shepherd of The Valley Poland i Hospicjum The Valley za wszelką troskę i współczucie okazywane im i Katarzynie w tym trudnym czasie.

Zamiast kwiatów, w imieniu Katherine, można dokonać datków rzeczowych na rzecz Fundacji Dziecięcego Nowotworu C/O Jim Chimento, 5649 Bonnell Drive, Boardman, OH 44512.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić www.rossi

santuccifh.com, aby wyświetlić ten nekrolog i przesłać kondolencje rodzinie Katarzyny.

(uwaga specjalna)