Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harmonogram zajęć sportowych dla Gimnazjum III, tablica wyników na 28 listopada

Harmonogram zajęć sportowych dla Gimnazjum III, tablica wyników na 28 listopada

Harmonogram zajęć sportowych dla III ligi liceum i tablica wyników na wtorek, 28 listopada. Syracuse.com to jedyne miejsce, w którym można znaleźć kompleksowy harmonogram wszystkich wydarzeń sportowych szkół średnich Dywizji III.

Koszykówka chłopców

Westhill w Baldwinsville o 18:30 Przed meczem

Meksyk na Placu Centralnym o 18:30 Przed meczem

Pułaskiego w Phoenix o 18:30 Przed meczem Opóźniony

Skaneateles w PSLA w Fowler o 18:45 Przed meczem

Fulton w Watertown o 19:00 Przed meczem

Dolgeville w Adirondacks o 19:00 Przed meczem Opóźniony

Waterville w Clinton o 19:00 Przed meczem

Oriskany w Soquet Valley o 19:00 Przed meczem

Mount Markham w Cooperstown o 19:00 Przed meczem

Remsena w New York Mills o 19:00 Przed meczem

Polska w Deruiter o 19:00 Przed meczem

Stockbridge Valley w Cherry Valley-Springfield o 19:00 Przed meczem

Biskup Louden u Marcellusa o 19:15 Przed meczem

Lovell w Kartaginie o 19:15 Przed meczem

Indian River w South Jefferson 19:15 Przed meczem

Sherborne-Earlville w Sydney o 19:15 Przed meczem

Tysiąc Wysp na rzece Beaver 19:30 Przed meczem

Chłopcy w kręgle

West Genesee w East Syracuse Minoa o 15:30 Przed meczem

Baldwinsville x Liverpool o 15:30 Przed meczem

Cicero-North Syracuse w Fayetteville-Manlius 15:30 Przed meczem

Soquet Valley w kanadyjskiej Dolinie Zachodniej o 16:00 Przed meczem

Adirondacks w Clinton o 16:00 Przed meczem Opóźniony

Hokej na lodzie chłopców

Windsor w CBA/JD o 19:00 Przed meczem

Chłopcy pływają

West Genesee w Auburn o 17:00 Przed meczem

Weedsport w Pułaskim o 17:00 Przed meczem Opóźniony

Holenderski Urząd Patentowy Sherbourne-Earlville o godzinie 17:00 Przed meczem

Utica Proctor w Holenderskim Urzędzie Patentowym o godzinie 17:00 Przed meczem

Oswego w Syracuse o 18:00 Przed meczem

Koszykówka dziewcząt

Cincinnatus w Akademii Nauk Utica o 17:30 Przed meczem

Kopenhaga – Pułaski o godz. 18.00 Przed meczem Opóźniony

Vernon Verona Sherrill w Stockbridge Valley o 18:00 Przed meczem

Akademia Central Valley w Skeneateles 18:30 Przed meczem

Rome Free Academy w Auburn o 18:45 Przed meczem

READ  New Hartford, polska piłka nożna dziewcząt, Cooperstown Boys w czwartym finale stanowym

Fabius Pompey w Morrisville Eaton o 19:00 Przed meczem

McGraw w Tully o 19:00 Przed meczem

Jako zdobycie Kartaginy, godzina 19:00 Przed meczem

Adirondack w Dolgeville o 19:00 Przed meczem Opóźniony

Clinton w Waterville o 19:00 Przed meczem

Mount Markham w Sherburne-Earlville o 19:00 Przed meczem

Aleksandria w Lyme o 19:30 Przed meczem

Dziewczyny w kręgle

Baldwinsville x Liverpool o 15:30 Przed meczem

Fayetteville-Manlius w Cicero-North Syracuse 15:30 Przed meczem

Adirondacks w Clinton o 16:00 Przed meczem Opóźniony

Holenderski patent w Utica Proctor o godzinie 16:00 Przed meczem

Camden w Vernon Verona Cheryl 16:00 Przed meczem

Central Valley Academy w Rome Free Academy o godzinie 16:00 Przed meczem

Siatkówka dziewcząt

Waterville w Herkimer 18:30 Przed meczem

Westmoreland w Canastota o 19:00 Przed meczem

Brookfield w Remsen o 19:00 Przed meczem

Watertown w South Jefferson o 19:00 Przed meczem

Chittenango w Onondaga o 19:00 Przed meczem

Port Byron w Manlius Pebble Hill o 19:00 Przed meczem

Pułaskiego u Fabiusza Pompejusza o godz. 19.00 Przed meczem Opóźniony

Weedsport w Faith Heritage o 19:00 Przed meczem

Akademia Christian Brothers w Tully o godzinie 19:00 Przed meczem

Sandy Creek nad rzeką Beaver o 19:45 Przed meczem