Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gareth Bale znalazł się w najgorszej drużynie Cape na mistrzostwach świata po wczesnym wyjeździe z Walią

Gareth Bale znalazł się w najgorszej drużynie Cape na mistrzostwach świata po wczesnym wyjeździe z Walią

Walijski mistrz Gareth Bale został wymieniony jako jeden z najgorszych graczy na mundialu przez francuską gazetę sportową L’Equipe.

  • Walia rozbiła się w fazie grupowej
  • Napastnik wymieniony w 11 najgorszych ligach
  • Wśród nich znalazł się również kolega z zespołu Wayne Hennessy

co się stało? Pomimo strzelenia jedynego gola Walii w rozgrywkach – rzutu karnego przeciwko USA – Bale znalazł się na liście najgorszych 11 zawodów. Talizman nie był w stanie zainspirować swojej drużyny do zwycięstwa, ponieważ odpadli w fazie grupowej jednym punktem.

Większy obraz: Spekulowano, że Bale może wycofać się z reprezentacji po porażce w Katarze, ale napastnik zasugerował, że będzie kontynuował grę dla Walii, mówiąc: „Będę grał tak długo, jak będę mógł i tak długo, jak będę mógł”. Jestem wymagany.”

Najgorsza XI w całym mundialu: Hennessy (Walia); Cash (Polska), Al Kanani (Iran), Peachy (Katar), Carrasco (Belgia); Skov Olsen (Dania), Bielek (Polska), Zieliński (Polska), K. Diata (Senegal); Bill (Walia), a. Contreras (Kostaryka).

Co dalej z Palem? 33-latek powróci do piłki nożnej z Los Angeles FC, gdy drużyna będzie rywalizować o Puchar Mistrzów CONCACAF w marcu. Jeszcze w tym samym miesiącu może wrócić do Walii, gdzie rozpocznie się ich kampania kwalifikacyjna do Euro 2024.

READ  Howland spada na drogę Wiadomości, sport, praca