Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Euro 2022 w Katowicach: Wielkie wydarzenie i zwycięstwo wytrwałości

Euro 2022 w Katowicach: Wielkie wydarzenie i zwycięstwo wytrwałości

Przez trzy słoneczne dni Katowice były „światową stolicą sztuki florystycznej”! Konkurs European Cup 2022 we Florencie zmienił tętniące życiem polskie miasto w miejsce dla miłośników kwiatów, a Hanke Frankema z Holandii zdobył pierwszą nagrodę w turnieju kwiatowym.

Być świadkiem globalnego talentu w branży kwiatowej

Puchar Europy, jak zwykle, zgromadził potężną grupę utalentowanych organizatorów florystyki. 16 głównych kwiaciarni machających flagami z dumą reprezentuje swoje kraje na Mistrzostwach Europy Kwiatów 2022. Rywalizowali podczas sześciu inspirowanych muzyką wyzwań aranżacyjnych, które obejmowały projektowanie stołów i ręcznie wiązany bukieta kwiatowa dekoracja ciała Na tancerza i kompozycję tematyczną: „taniec w deszczu”.

Taniec w deszczu: Ukraina
Taniec w deszczu: Niemcy

Tymczasem na głównej scenie inne pierwszorzędne kwiaciarnie zachwyciły publiczność występami gwiezdnych kwiatów. W dniu „Professional Day” (26 sierpnia) grupa EIAF zaprezentowała Floral Education in Latin America, podobnie jak Basic Florists oraz dwie czołowe polskie gwiazdy: Zygmunt Sieradzan i Tomasz Max Kuczyński.

Późnym wieczorem słynny niemiecki profesor Klaus Wagner zachwycił publiczność swoim niesamowitym głównym spektaklem „Zmiana czasu w przemyśle kwiatowym”.

Kwiatowa zabawa dla całej rodziny

W sobotę 27 sierpnia służył publiczności bardziej niż profesjonalistom. W holu wejściowym zaprezentowano wystawę kompozycji kwiatowych z „4 stron świata”, a polskie modelki przechadzały się w najbardziej luksusowych kwiecistych strojach.

Dzieciom towarzyszyły zabawne warsztaty z ozdabiania kwiatów i mini występy, a wszyscy byli zdumieni, że zawodnicy układali swoje urocze aranżacje na swoich stoiskach. To był prawdziwy zaszczyt zobaczyć takie dzieła sztuki z pierwszej ręki!

Wspaniały kwiatowy wzór

Wspaniały kwiatowy wzór

Oprócz tego festiwalu sztuki kwiatowej floryści mogą uczestniczyć w seminariach biznesowych organizowanych przez OZ Export, Centrum Florystyczne Rekpol, JMP Flowers and Smithers – Oasis®. To są czterej główni sponsorzy, którzy wspierali Puchar Europy 2022 przez lata niepewności i pomogli odnieść ogromny sukces. Za to poświęcenie zasługują na ogromną pochwałę.

READ  Polscy konserwatyści uderzają w fake newsowy film Donalda Tuska o pieniądzach z unijnego funduszu naprawczego

Zwycięzcy Pucharu Europy 2022

Sześciu z szesnastu najlepszych pretendentów dotarło do finału, na podstawie punktacji profesjonalistów w pięciu najlepszych rankingach certyfikat Florent Mistrzostwa Jury. Tych sześciu finalistów to Michael Liebrich (Niemcy), Stefan van Pirlo (Wielka Brytania), Gabor Nagy (HU), Hanneke Frankema (NL), Fabrizio Panone (IT) i Nicu Bocancea (RO).

Podczas wieczornej ceremonii wręczenia nagród finaliści musieli skończyć Ostatnia niespodzianka aranżacja doniczki Żyj na scenie – używając mnóstwa odważnych tropikalnych kwiatów i wszystkich inspiracji, które pozostawiły. Podczas gdy jury obradowało za kulisami, goście zostali ugoszczeni kolacją, a choreografię wykonał zespół artystyczny z oszałamiającą choreografią złożoną z muzyki, akrobatyki, baletu i malowania ciała UV. bębny do ablucji. Naprawdę powinieneś Spójrz na to, aby w to uwierzyć!

Przewodniczący jury Thomas Ratcher wrócił na scenę z niezwykle ważną „złotą kopertą” i wręczył ją przewodniczącemu ceremonii Bjornowi Kronerowi. Po trwaniu w napięciu tylko przez sekundę lub dwie, on i jego rodak ogłosili ostatecznych zwycięzców:

  • Pierwsze miejsce, zwycięzca Pucharu Europy 2022: Haneke Frankima Z Holandii
  • Drugie miejsce i wicemistrzostwo Pucharu Europy 2022: Gabor Nagy z Węgier
  • Trzecie miejsce i brązowy medalista Pucharu Europy 2022: Michał Librech z Niemiec

Aby zobaczyć pełny arkusz wyników końcowych UEFA Euro 2022, kliknij tutaj.

Od lewej do prawej: zwycięzcy Gabor, Haneke i Michael

Od lewej do prawej: zwycięzcy Gabor, Haneke i Michael

Oglądaj materiały online

Profesjonalna transmisja na żywo wszystkich niesamowitych pokazów kwiatowych z Pucharu Europy była dostępna online za niewielką opłatą, via europakup222.ppv-stream.pl. Te transmisje będą dostępne przez około kolejny miesiąc. Jeśli więc przegapiłeś akcję, masz szansę podziwiać całą tę kwiatową sztukę z daleka!

Więcej zdjęć i filmów z Pucharu Europy 2022 można również zobaczyć na Facebooku:

Dlaczego zachęcamy do rzemiosła kwiatowego?

Sektor kwiatowy ma ogromną pulę talentów artystycznych. We Florent wierzymy, że ten potencjał zasługuje na dużą międzynarodową scenę. Ponieważ kwiaty z natury przekazują emocje i dają ludziom szczęście. Profesjonalni floryści uwieczniają tę radość i zachwyt w swoim biznesie aranżacyjnym. Nie ma lepszej promocji dla naszej branży.

READ  Bell zatwierdza sprzedaż czterech śmigłowców 407GXi dla Policji - Helicopter Investor

Ponadto rywalizacja między przyjaciółmi stymuluje innowacyjność i dzielenie się wiedzą. To jest równie ważne. Z tych powodów Międzynarodowa Organizacja Florystyczna wraz ze swoimi członkami i podobnie myślącymi partnerami organizuje co dwa lata ogromny turniej sztuki florystycznej.

Mamy nadzieję, że Puchar Europy 2022, organizowany przez Florent i Polskie Stowarzyszenie Florystyczne SFP, przyniesie Wam radość – zarówno z bliska, jak iz daleka! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego turnieju.

Dołącz do nas w sierpniu 2023, aby świętować Eurokwiaty 2023Mistrzostwa Europy Młodych Florystów w Parku Historycznym Arboretum Volčji Potok w Słowenii. Zapowiada się równie uroczo, ale zamiast tego znajdzie się w niesamowitym otoczeniu na świeżym powietrzu.

I nie zapomnij zapisać 26-31 sierpnia 2025 W Twojej agendzie, gdy Puchar Europy powróci – w oszałamiającej formie Mistrzostwa Świata Florent w sztuce florystycznej 2025 w Hadze!


Zdjęcia w tej informacji prasowej zostały dostarczone przez organizatorów Euro 2022, Stowarzyszenie Florystów Polskich SFP oraz fotografa Franka Tomlinsona.

Dodatkowe źródło zdjęcia: Polskie Stowarzyszenie Florystyczne SFP