Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ena pomoże w promocji triathlonu w Polsce

Od prawie dekady czołowy polski dostawca energii, Enia, wspiera imprezy IRONMAN w Polsce i promuje zdrowy styl życia.

Firma na kolejny rok przedłużyła współpracę z organizatorami imprez IRONMAN w Polsce, a Enya nadal będzie sponsorem tytularnym imprez w Poznaniu i Gdyni.

Eea IRONMAN Gdynia odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia, natomiast Eea IRONMAN 70.3 Poznań zaplanowano na weekend 1-3 września. Enea, jako sponsor tytularny tych wydarzeń, w poprzednich latach przygotuje szereg atrakcji dla uczestników, kibiców oraz mieszkańców Poznania i Gdyni.

„W ciągu ostatnich 10 lat triathlon w naszym kraju z dyscypliny poważnej przekształcił się w ruch masowy” – powiedział Paweł Majewski, prezes ENIA.

„Liczba Polaków uprawiających ten sport wzrosła o kilkaset procent, a takie imprezy jak Enea IRONMAN Gdynia i Enea IRONMAN 70.3 Poznań również przyczyniają się do awansu Polski na arenie międzynarodowej.

„Od 9 lat wspieramy polski Triathlon, wspólnie budując rozpoznawalność tego wymagającego, ale dostarczającego wiele emocji i radości sportu. Cieszymy się, że polskie imprezy IRONMAN pod patronatem ENIA są zauważane nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej.

„Dla nas najważniejsze jest to, że są doceniani przede wszystkim przez uczestników. Bardzo ważne jest dla nas zaangażowanie w triathlon, ponieważ nasi pracownicy również biorą udział w zawodach.

„W tym roku ENE po raz kolejny będzie sponsorem tytularnym zawodów Ironman w Kdyni i Poznaniu. Po udanym debiucie w 2022 roku wierzymy, że poznańskie zawody już wkrótce dołączą do elitarnego grona najlepszych imprez triathlonowych na świecie. „

Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland, powiedział: „Współpraca z Eneą umożliwia nam organizację imprez na najwyższym światowym poziomie.

„Potwierdzają to nie tylko liczne nagrody, ale przede wszystkim satysfakcja uczestników. Nasze konkursy to ważne wydarzenia w życiu lokalnych społeczności. Enya co roku przygotowuje genialne strefy kibica, które każdego dnia odwiedza kilka tysięcy osób Trudno wyobrazić sobie lepszego partnera.

READ  Clarna startuje w Polsce - Damebe

www.ironmangdynia.pl
www.ironmanwarsaw.com
www.ironmanpoznan.pl