Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czołg Army M1 Abrams jadący w Polsce znany jest jako „koń bez imienia”

Jak każdy stały czytelnik Task & Purpose już wie, jesteśmy wielkimi zwolennikami humorystycznie nazwanego czołgu podstawowego M1 Abrams (Gruby boi) i bojowników (Opuszczony jako dziecko) znaczące (Barbie Dreamhouse) i kulturowo istotne (Dziecko Yoda) to kolejny Abrams, który jest teraz odpowiednio dubbingowany pod obserwacjąTym razem w Europie: „Koń bez imienia”

Wyraźnie nazwany Przebój Napisane przez lotnika Deweya Bunnella z początku lat 70. amerykańskiego zespołu folk-rockowego M1A2 Abrams. pojawił się wraz z innymi czołgami z 1. batalionu, 68. brygady pancernej, 3. pancernej brygady bojowej, 4. dywizji piechoty (3-4 ABCT) podczas ćwiczeń ogniowych Borzuk 2022 z polskimi siłami sojuszniczymi w zeszłym tygodniu w Nowej Dębie.

Zasubskrybuj misję i cel już dziś. Otrzymuj codziennie najnowsze wiadomości wojskowe, rozrywkę i sprzęt do swojej skrzynki odbiorczej.

Z łagodnym, umiarkowanym klimatem i bujną zielenią, zakresy treningowe Nova Teba niekoniecznie nawiązują do tych samych motywów pustynnych, które Bunnell opisał w swojej oryginalnej piosence. był pod wrażeniem On i jego brat mieszkali w bazie sił powietrznych Vanderburgh jako dzieci, z długimi podróżami po Kalifornii, Arizonie i Nowym Meksyku.

„Uwielbiałem kaktusy i upał. Próbowałem uchwycić widoki i dźwięki pustyni i ostatecznie miałem przesłanie dotyczące środowiska” – powiedział Funnel. napisał W książeczce dołączonej do pudełkowego zestawu dyskografii zespołu. „Ale stało się to dla mnie więcej. Teraz widzę, że ten anonimowy koń jest narzędziem, które zabierze mnie z całego chaosu i zamieszania życia do cichego, spokojnego miejsca.

Jednak życie w czołgu bojowym Abrams jest przeciwieństwem cichego, spokojnego miejsca, szczególnie podczas ćwiczeń ogniowych z siłami partnerskimi w regionie, w którym napięcia były wysokie po inwazji Rosji na Ukrainę w lutym.

Rzeczywiście, amerykański personel wojskowy i zasoby napływały do ​​Polski przez ostatnie pięć lat. W 2017 r. 3-4 ABCD wykorzystano Jak podała wówczas ambasada USA w Polsce, została ona wysłana do Polski w celu utworzenia kwatery głównej brygady „w celu poprawy odstraszania, zwiększenia interoperacyjności i wypełnienia zobowiązań USA wobec sojuszników z NATO”. W 2020 r. wojsko wdrożone V Korpus pomaga wzmacniać swoje zdolności w Europie w obliczu „konkurencji wielkich mocarstw”, czyli rosyjskiej agresji.

READ  Przyjaźń Chiny-Polska doprowadzi do współpracy europejsko-chińskiej

„Aktywacja dodatkowej kwatery głównej korpusu zapewnia niezbędny poziom dowodzenia i kontroli skoncentrowany na synchronizacji systemów taktycznych armii USA, krajów sojuszniczych i sprzymierzonych działających w Europie” – powiedział szef sztabu armii gen. James McConville. powiedział Wtedy. „Wzmocni siły militarne USA w Europie i europejskie dowództwo USA, współpracując z sojusznikami i partnerami w celu promowania stabilności i bezpieczeństwa w regionie”.

Niedawno w Waszyngtonie odbyła się doroczna konferencja Stowarzyszenia Oficerów Armii Stanów Zjednoczonych w zeszłym tygodniu opisane Zupełnie nowa proponowana platforma do ról, która jest obecnie budowana w Polsce, poprawi zdolność armii do szybkiego rozmieszczania sił na europejskim teatrze działań, praktycznie Sprawdzono natychmiast Po rosyjskiej inwazji na Ukrainę w lutym z 1. Brygadą Pancerną Zespołem Bojowym, 3. Dywizja Piechoty została wysłana do Europy bez uprzedzenia.

Ponad 10 000 amerykańskich żołnierzy jest obecnie rozmieszczonych w Polsce, ze 100 000 amerykańskich członków służby. zatrzymany W całej Europie Stany Zjednoczone są teraz w stanie odpowiedzieć na rosyjską inwazję na Ukrainę planowanie Po raz pierwszy w Europie Wschodniej zbudowano tam stałą bazę wojskową. Tymczasem Europejczycy mogli spać spokojnie, wiedząc, że amerykańscy żołnierze byli bezpieczni ze swoim lojalnym koniem.

Najnowsze informacje na temat misji i misji

Chcesz pisać do pracy i celu? Kliknij tutaj. Lub sprawdź najnowsze historie Nasza strona główna.