Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Chicago House AC Signage Wojciech Wójcik

We wtorek Chicago House AC pozyskał Wojciecha Wójcica. Ten dodatek to trzeci raz, kiedy główny trener i menedżer CJ Brown podpisał kontrakt z inauguracyjną drużyną.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani podpisaniem kontraktu z Wojciechem Wójcikiem! Czujemy, że jesteśmy bardzo doświadczeni i zajmujemy dziewiątą pozycję z miękkimi stopami, które mogą połączyć się z naszym pomocnikiem” – mówi Brown. Polak, który dorastał w Chicago grając w młodzieżową piłkę nożną , a teraz wraca do domu, aby grać dla swoich przyjaciół i rodziny w Windy City. Ma cechy przywódcze, jakich oczekujesz na boisku i poza nim”.

Pozyskanie Wójcika jest z pewnością zgodne z determinacją klubu, by w Chicago, gdzie większość piłkarzy związała się z miastem, pojawił się duży skład.

Wójcik to napastnik, który ukończył pobliski Bradley University. Grał również w obszernej liście profesjonalnych zespołów, w tym Indy Eleven i New York Cosmos. Ostatnio grał z Forward Madison z USL League One.

„Odkąd przeniosłam się do Chicago z Polski w wieku trzech lat, Chicago było moim domem” – powiedział Wójcik. „To miejsce, w którym zakochałem się w piłce nożnej, gdzie przechowuję wszystkie wspomnienia z dzieciństwa, mam najbliższą rodzinę i przyjaciół”.

Chicago House rozpocznie swój sezon w Pucharze Niepodległości Nysy w lipcu.


Użyj kodu obserwując jego ruchy kiedy się zarejestrujesz!
* Dotyczy graczy w wieku 21 lat i starszych w Illinois i Iowa
READ  Polska Albania Euro 2024 Piłka nożna | Sport narodowy