Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bernadetta Melnyk 1931-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Bernadetta Melnyk 1931-2023 | Wiadomości, sport, praca


POLSKA – Bernadette Melnyk, lat 91, zmarła spokojnie w czwartek, 11 maja 2023 r., w Hampton Woods Nursing Center.

Bernadette, znana jako „Bernie”, urodziła się 23 maja 1931 r. w Youngstown jako córka zmarłego Józefa i Marii Gondol Janowskich i przez całe życie mieszkała w okolicy.

Była absolwentką Chaney High School w 1949 roku i poświęciła swoje życie wychowaniu i opiece nad rodziną. Bernie pracowała również poza domem w Postal Church Envelope jako przedstawiciel obsługi klienta przez wiele lat, aż do przejścia na emeryturę.

Bernadette była członkinią kościoła św. Karola.

Lubiłem szyć kołdry, piec, słuchać audiobooków i muzyki oraz chodzić na nabożeństwa. Przede wszystkim lubiła przebywać w pobliżu swojej rodziny.

Bernie była najbardziej kochającą i troskliwą osobą i wszyscy, którzy ją znali i kochali, będą za nią tęsknić.

Bernie odchodzi, by pielęgnować jej pamięć, jej córkę, Diane Melnick; dwoje wnucząt, Frankie (Jessica) Donadio i Carissa (Jeffrey) Brown; jej wnuk Lucas; dwie siostry, Dolores „D” Horn i Phyllis Popovich; oraz kilka siostrzenic, siostrzeńców i członków dalszej rodziny.

Na prośbę Berniego nie będzie dyżurów telefonicznych.

Specjalna usługa kierowania będzie świadczona na cmentarzu Resurrection w Austintown.

Rodzina Berniego chciałaby serdecznie podziękować pielęgniarkom i personelowi Hampton Woods, którzy wspaniale się nią opiekowali przez ostatnie kilka lat, a także pielęgniarkom i personelowi Hospicjum Doliny, którzy jej ostatnie tygodnie tak spokojne, jak to tylko możliwe. Jej rodzina jest naprawdę wdzięczna za całą życzliwość i współczucie.

Przygotowania powierzono Domowi Pogrzebowemu Kinnick w Youngstown. Odwiedź stronę kinnickfuneralhome.com, aby zobaczyć i udostępnić ten nekrolog oraz złożyć kondolencje rodzinie Berniego.

(specjalne zawiadomienie)