Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Barbara Ann (Mohr) Fefinger, Polska, Ohio Mourning

Polska, Ohio (MyValleyTributes) – 73-letnia Barbara A. Fefinger zmarła spokojnie w środę 22 grudnia 2021 roku w ich domu w Polsce, po odważnej walce z rakiem, z rąk męża Joe.

Barbara, nazywana przez rodzinę i przyjaciół „Barb”, urodziła się 19 grudnia 1948 roku w Youngstown w stanie Ohio jako córka zmarłego Edwarda i Olgi (Caris) Mohr.

Ukończył Strothers High School w 1967 roku i był rezydentem dożywotnim.

Barb jest oddaną żoną, matką i gospodynią domową. Chciał gotować dla swojej rodziny i poszedł na ryby.

Barb pozostawił swojego najlepszego przyjaciela, którego szczęśliwie poślubił przez 50 lat, Josepha Fefingera, którego poślubił 15 kwietnia 1972 roku; Córka Kim J. (David J.) Polony z New Middletown; Syn, Chad E. z Canfield. Fepingera; Czterech wnuków, David Polonas, Jr., Don Polonas, Sam Polonas oraz Ben Polonas i jego brat, Campbell’s Frank (Techie) More.

Ze względu na prośbę Govt-19 i Barb obecnie nie ma godzin połączeń ani pogrzebów.

Rodzina prosi o przekazanie datków materialnych w formie datków na rzecz Housepiece of the Valley, 5190 Market Street, Portman, Ohio 44512, ku pamięci Barb.

Rodzina Febinger dziękuje za wspaniałą pomoc i opiekę Hospicjum Doliny. Rodzina chciałaby podziękować wszystkim, którzy modlili się za Barba, gdy walczył z rakiem przełyku.

Organizacjami zajmuje się Dom Pogrzebowy Davidson-Becker, 11 Spring Street Struthers.

Pogrzeby można wysłać do rodziny Barb na www.beckerobits.com.

Aby wysłać kwiaty rodzinie Barbary, odwiedź naszą stronę Kwiaciarnia.

We wtorek 28 grudnia hołd telewizyjny zostanie wyemitowany mniej więcej o następujących godzinach: 7:10 w FOX, 12:22 w WKBN, 17:08 w MyYTV i 19:27 w WYTV.

READ  Ambasador RP w Wielkiej Brytanii otwiera nową Ambasadę Spółdzielczą w Trobridge, obsługującą Południowy Zachód