Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Amitabh Bachchan kupuje z Polski 50 koncentratów tlenowych i wysyła wentylatory do PMC

  • Akcji Amitabha Bachchana, że ​​kupił z Polski 50 koncentratów tlenowych „na czas naszej potrzeby”. W swoim najnowszym poście na blogu przedstawił aktualne informacje o swoich wysiłkach w walce z Govt-19.

Zaktualizowano 14 maja 2021 r. 12:03 IST

Aktor Amitabh Bachchan powiedział, że kupił z Polski 50 koncentratorów tlenu „w chwili, gdy była taka potrzeba”. W swoim najnowszym poście na blogu napisał, że koncentratory tlenu są również zamawiane z innego źródła, dodając, że „około 60 z nich powinno dotrzeć w ciągu kilku dni”.

Amitabh ma szczególne powiązania z Polską, a zwłaszcza z Wrocławiem, co uhonorował jego zmarły ojciec, słynny poeta hindi Harivansh Roy Bachchan. W październiku 2020 roku podzielił się widokiem wrocławskiego placu, któremu nadano imię jego ojca. Nazwał to momentem wielkiej dumy dla swojej rodziny i Indii.

W czwartek napisał na swoim blogu: „Ogólny apel z miejsc, w których potrzebna była pomoc, dotyczył pilnej potrzeby zakupu koncentratorów tlenu. Były one trudne do kupienia, a kiedy nie otrzymałem natychmiastowego źródła, podali nazwę i szczegóły polskiej firmy, która czyni ich moim przyjacielem i ambasadorem Indii we Wrocławiu … „… od razu złożyłem zamówienie na 50 koncentratorów tlenu …”

„Kupiłem więc 50 koncentratorów, które zostaną wysłane 15 maja. Dziękuję wszystkim wymienionym wyżej, za pozyskanie wielu Polskich Linii Lotniczych, za dostarczenie sprzętu, za gest obniżenia kosztów frachtu. Kupię 50. i przekaż darowiznę na rzecz szpitala z odpowiednim zapleczem medycznym ”- powiedział.

Przeczytaj także: Madhuri Dixit wspomina, jak nieżyjący już choreograf Saroj Khan skarcił ją: „Dlaczego płaczesz? Nigdy nie płacz w życiu

W czwartek wysłał już 10 respiratorów do Brahanmumbai Corporation (PMC) i szpitali miejskich w Bombaju. „Kiedy PMC Brahan Mumbai Corporation powiedziała, że ​​chciałbym przekazać darowiznę na jakiś cel, powiedziałem im, żeby nie płacili, ale powiedziałem im, żeby kupili wentylatory … Zamówiłem 20 respiratorów, 10 z nich dotarło w jeden dzień i dzisiaj mam ich p. Cieszę się, że mogę dostarczać produkty do kilku miejskich szpitali w MMC i Bombaju.

Powiązane historie

Pavya Gandhi mówi, że jej ojciec jest dumny ze swojego aktorstwa i sposobu, w jaki przeżyła swoje życie przez ostatnie 13 lat.
Pavya Gandhi mówi, że jej ojciec jest dumny ze swojego aktorstwa i sposobu, w jaki przeżyła swoje życie przez ostatnie 13 lat.

Opublikowano 14 maja 2021 r. O godzinie 09:41 IST

Znany aktor Tarak Mehta Ka Olda Sashma, Pavya Gandhi, stracił ojca z powodu Kovita-19. Mówi o swoim ojcu, uważa, że ​​nikt inny nie powinien go przekazywać i zachęca ludzi do szczepień

Blisko