Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Traktuj swoją ulubioną pieczeń – opanowanie Dnia Ojca!

DALLAS, TX, 09 czerwca 2021 (GLOBE NEWSWIRE) – W Dzień Ojca traktuj swojego tatę, dziadka, ojczyma lub ulubioną postać twojego taty! Heck, oto prezent, który spodoba się całej rodzinie: domowe pudełko upominkowe do grillowania przygotowane przez szefa kuchni. Ciesz się kawałkami mięsa i drobiu tej samej jakości co Dickie w zaciszu własnego podwórka. Grill w domu Jest to rozszerzenie Dickey’s BBQ Pit, ulubionej rodziny, która została otwarta w 1941 roku i ma teraz ponad 550 lokalizacji w całym kraju i na świecie!

„Wielu fanów Dickeya uwielbia jeść w naszych restauracjach i cieszymy się, że możemy zaoferować im możliwość delektowania się świeżymi ulubionymi potrawami również w domu”, mówi Laura Rea Dickey, dyrektor generalny Dickey’s BBQ Pit. Jako firma rodzinna i prowadzona przez rodzinę, cenimy celebrowanie wyjątkowych rodzinnych chwil wokół otworu dymnego, tworzenie wspomnień na całe życie i dzielenie się historiami przy stole. mamy nadzieję Grill w domu Pudełka wkrótce staną się tradycją Dnia Ojca”.

Tata zostaje uhonorowany specjalnym pudełkiem ręcznie robionej kiełbasy w specjalnej cenie 79,99 USD (89,99 USD) w smakach, takich jak autentyczna kiełbasa polska, kiełbasa z czarnego pieprzu, kiełbasa na ciepło i francuska zupa cebulowa.

Lub sprawdź https://barbecueathome.com/, aby znaleźć odpowiednie pudełko dla ulubionych produktów Twojej rodziny. Tak wiele dostępnych opcji – nasze kuferki inspirowane szefami kuchni z pewnością zachwycą każdego miłośnika mięsa i owoców morza. Grill w domu Dzięki Dicky’emu jest to proste. Wszystko jest świeże i gotowe do grillowania w domu. Kiełbasy i boczki są wstępnie ugotowane – wystarczy podgrzać i zjeść!

Zajrzyj do jednego z naszych wyspecjalizowanych funduszy:

Zawiera pudełko na grilla na podwórku:

 • Filet-ryba
 • duża pierś z kurczaka
 • Kurze udka
 • polędwiczki wieprzowe
 • kotlety wieprzowe
 • Francuska kiełbasa cebulowa French
 • Szpinak kremowy
 • Trzy serowe maki i sery
 • 4 darmowe ruby
READ  Jak ten startup przetwarza wyrzucone łupiny kokosa na nowoczesne, zrównoważone produkty stylu życia

Inne specjalności oprócz grilla przydomowego: skrzynka na tylną klapę, skrzynka na wiosenną pieczeń, skrzynka na szynkę, skrzynka na polskie kiełbaski z oryginalną kiełbasą wieprzową, kiełbasą z czarnego pieprzu i francuską zupą cebulową, wszystkie wykonane przez Szefa Kuchni Phila Butlera. Po prostu kliknij, aby zamówić najwyższej jakości mięsa, przetwory, sosy, dodatki i desery, gotowe do wysyłki prosto do Twoich drzwi.

Gwarantowana dostawa do Dnia Ojca do wtorku 15 czerwca. Bezpłatna dostawa wszystkich zamówień od 149,99 USD wzwyż.

# # #

 • Nowa_polska_kiełbasa_o-cena-kopia-600×600

 • Ojcowie_Dzisiaj_4