Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szóste zwycięstwo Polski z rzędu |  Wiadomości, sport, praca

Szóste zwycięstwo Polski z rzędu | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Brian Yager podaje piłkę do Polki Lauren Goss (12), gdy Leah Clark z Lakeview zbliża się podczas zwycięstwa Polski 4:3 nad Cortland.

Cortland — Polska i Lakeview, które zawsze grają w wadze ciężkiej w piłkarskim świecie Northeast-8, nadal dają radę.

Każda drużyna rzuciła swoje sianokosy, ale to drużyna Mahoning County Bulldogs pokonała niebiesko-białych rywali i pokonała Lakeview 4:3.

„To dobry, dobry mecz”. – powiedział trener Polski Neil Huda. „Spodziewałem się dobrej walki tam i z powrotem. To był dobry mecz. Dobrze jest mieć trudny mecz” – powiedział.

Polska (6-4-0) przez cały sezon zmagała się z kontuzjami, a sytuacja dopiero zaczyna się układać.

Juniorka Sofia Generalovic zaczyna odsłaniać się w tym sezonie i w poniedziałek błyszczała, strzelając hat-tricka dla Polski.

„Dobrze sobie poradziła” – powiedział Huda. „Próbujemy teraz odzyskać nasz zespół i to pomaga. Mary (Brandt) musiała wejść na boisko na około 10 minut. Zaczynamy odzyskiwać nasze elementy, więc zaczyna to trochę pomagać.

Polska poradziła sobie z tymi kontuzjami według harmonogramu otwarcia rękawic. Bulldogs rozpoczęli 0-4, ale teraz wygrali sześć z rzędu.

„Przez cały sezon nie mieliśmy pełnego składu, nawet dziś wieczorem” – powiedział Huda. „Brakuje nam jednego lub dwóch starterów, ale to wszystko. Następny w kolejce. Żadnych wymówek”.

„Moje dziewczyny zagrały na 100 procent i nie jestem rozczarowany sposobem, w jaki grały”. – powiedziała trenerka Lakeview Annamarie Paulucci. „Następnym razem, gdy zobaczymy Polskę, będziemy wiedzieć, czego się spodziewać. Dostosujemy się do tego. Polska również zagrała dobrze. Jestem bardzo podekscytowany meczem i przez cały czas wracamy tam i z powrotem. Uważam, że zagraliśmy na wyrównanym poziomie. Jestem zadowolony zadowolony z wyniku, mimo że przegraliśmy. Moim dziewczynom zależy na tym meczu.

READ  Polskie Hurricane wygrywają przełom na Miami Open

To pierwszy rok Pavlucciego na czele programu, a absolwent Lakeview 2019 jest podbudowany tym, co wydarzyło się do tej pory.

„To na pewno burza emocji, ale jestem naprawdę szczęśliwy” powiedziała. „Jestem bardzo wdzięczny, że mam to stanowisko, szczególnie jako absolwent. Lubię przebywać z moimi dziewczynami.

Bulldogs do tej pory osiągnęli rekord 3-3-1, mimo że w programie mieli mniejszą liczbę zawodników. Wciąż jest miejsce na rozwój i nie mogą się doczekać, aby to zrobić.

Polska ma w zwyczaju robić solidne posezonowe passy i tegoroczne aspiracje nie są wyjątkiem.

„Mieliśmy trochę przedsmak finału regionalnego w zeszłym roku, czuliśmy, że trochę nam brakuje. Wiem, że w tym roku graliśmy w Manchesterze, ale chcemy dostać jeszcze jedną szansę”. – powiedział Huda. „To jest cel, stan i liga”.

Ale poza zdrowiem nadal jest wiele do poprawy.

Musimy poprawić się w obronie i trochę lepiej przenosić piłkę. – powiedział Huda. Myślę, że jeśli wszystko naprawimy i oddamy kilka niecelnych strzałów, wszystko będzie dobrze.

Ich napięty harmonogram wcale nie staje się łatwiejszy, gdy w środę zmierzą się z rankingiem stanowym Howland.

W środę Lakeview podejmie Struthers.

Zespoły spotkają się ponownie, aby 11 października w Polsce zakończyć sezon zasadniczy.

Otrzymuj najświeższe wiadomości i nie tylko, prosto na swoją skrzynkę odbiorczą