Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sobota Obejrzyj trzeci: Darmowe komiksy, wirtualna sztuka w Polsce i Portine w filmie

Treść artykułu

Dzień darmowego komiksu: Czasami zapominamy o źródle kultury na naszym ekranie, zwłaszcza z mediów drukowanych i komiksów. W sobotę w całym mieście jest bezpłatny dzień komiksu, taki jak Variant Edition, Wonder Harbor Comics i Warf 2 (upewnij się, że jesteś ulubioną osobą lokalną), szansa na darmowe materiały do ​​czytania. Coroczne wydarzenie zostało przesunięte od maja, ponieważ wiesz o tym, więc twoją rzeczą są starzy, dobrzy superbohaterowie, tacy jak Archie, Star Wars lub wiesz, Spider-Man i Dick, zdecydowanie jest tu coś dla ciebie.

Treść artykułu

Hobbes to prawdziwa gwiazda komiksów WonderHorber, poznaj go w sobotę! Fot. Fish Krikowski /jpg

Detale: W sklepach z komiksami w całym mieście przez całą sobotę, bez opłat

Kanadyjscy graficy w Polsce: Ten wirtualny pokaz galerii naprawdę przenosi Cię po galerii Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na poziomie gry wideo, Google Maps. Wystawa nazywa się Proto-Type (s): Experimental Contemporary Canadian Printmaking, a jej 21 kanadyjskich artystów to między innymi Derek Besant, Sean Galfield, John Dean, Karen Dugos, Alexandra Hoscher, Bernd Hilder i Bernd Juldb, Naprawdę warte obejrzenia, a na ścianach można znaleźć wspaniałe detale, od zakrzywionego papieru.

Odwiedź stronę Holcourt House i wejdź na ten imponujący wirtualny pokaz w Polsce.
Odwiedź stronę Holcourt House i wejdź na ten imponujący wirtualny pokaz w Polsce. Zdjęcie dostarczone przez /jpg

Detale: Do 24 sierpnia harcourthhouse.ca, Bez opłat

Roadrunner: Anthony Bordine (2021): Film dokumentalny Morgana Neville’a został wyświetlony w Tribeca i śledzi życie i czasy zmarłego słynnego szefa kuchni i podróżnika po świecie Anthony’ego Bordine’a. Niektórzy używali technologii sztucznej inteligencji do odtworzenia głosu Portine. Jeśli potrzebujesz trochę więcej zachęty, to jest.