Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Produkcja: W opracowaniu z biografią polskiego reżysera Pavsa Manony Kosciusko

Warszawa: Pav Malona, ​​wielokrotnie nagradzany reżyser Atak paniki, Współpraca przy filmie o polskim wojowniku Tadeuszu Kościuszki Scarborne.

Filmowanie ma rozpocząć się w przyszłym roku. Lessek Botswana i Aneta Higgins Film o promieniu, Firma stojąca za Oskarami Ciało Chrystusa, Produkcja. Scenariusz napisał Mike A. Jiliuski napisał.

Projekt otrzymał dofinansowanie na rozwój projektu z filmu Polska wytwórnia filmowa. Ostateczny budżet nie został ogłoszony. Obecnie trwają poszukiwania międzynarodowych partnerów do wspólnej produkcji.

Scarborne Śledzi historię zaufanego sojusznika generała Jerzego Waszyngtona, pułkownika Tadeusza Kościuszki z Armii Kontynentalnej Stanów Zjednoczonych, który wiele lat później wraca do ojczyzny ze swoim przyjacielem Domingo, byłym niewolnikiem imieniem Jean Lapierre. Wspólnie toczą walkę o wyzwolenie Polski z opresyjnego systemu feudalnego, którego kulminacją jest powstanie narodowe przeciwko Imperium Rosyjskiemu.

„Lubię mówić w swoim języku i myślę, że wiele osób uważa ten język za interesujący i prawdziwy” – powiedziała Monona FNE.

Pierwsza scena Scarborne Planowane na 2022 r.

Informacje o produkcie:

Film o promieniu
Ten adres e-mail jest chroniony przed robotami spamującymi. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kredyt:
Reżyser: Pave Malona
Scenariusz: Mike A. Ziliasky
Producent: Lessek Botsak, Annette Higgins

READ  Nowa umowa Polski: przezwyciężenie ekonomicznych skutków COVID-19