Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Otwarcie sklepu spożywczego serwującego polskie przysmaki w Niles niedaleko Golf Mill – Chicago Tribune

Kupujący mają nową opcję sklepu spożywczego w pobliżu młyna golfowego na Nilu wraz z otwarciem Deli4You, polskiego i wschodnioeuropejskiego sklepu spożywczego oferującego szeroką gamę gotowych potraw, mięs, produktów, piekarni i delikatesów.

Sklep Niles, znajdujący się przy 8526 W. Golf Road, zaledwie kilka domów na zachód od Walmart w tym samym centrum handlowym, został otwarty 23 lutego. To piąta placówka sieci Deli4You, która posiada lokalizacje w Prospect Heights, Norridge, Schaumburg i Algonquin. W dniu otwarcia wszystko poszło gładko – powiedziała Joanna Antonick, dyrektor ds. biznesu i marketingu.

„Mieliśmy dziś wielu klientów”, powiedziała Pioneer Press. „Nie mieliśmy jeszcze wielkiego otwarcia, ale mamy wielu nowych klientów, którzy mówią, że cieszą się, że jesteśmy w okolicy”.

Antonique, która prowadzi firmę wraz z matką Margaret, powiedziała, że ​​zakład w Nilu działa od lata 2022 roku.

„Ludzie tak ciężko pracowali, aby otworzyć sklep” – powiedziała.

Ci, którzy znają sklep spożywczy z jego obecnych lokalizacji, powiedział Antonic, powinni spodziewać się tego samego w lokalizacji Nilu.

Powiedziała, że ​​ci, którzy nigdy nie robili zakupów w Deli4, powinni spodziewać się europejskiego klimatu w sklepie i szerokiego wyboru produktów, mięs, delikatesów i wypieków.

„Układ i układ naszych sklepów jest bardzo wyjątkowy w porównaniu z innymi sklepami w naszej okolicy”, powiedział Antonique, dodając, że klienci często odwiedzają tę sieć ze względu na wybór tradycyjnych dań gorących i sekcję delikatesową.

Powiedziała, że ​​uroczysta ceremonia otwarcia, zaplanowana na kwiecień, obejmie wręczenie nagród, degustacje potraw i alkoholi, wyjaśnienie i podpisanie książki przez polskiego szefa kuchni w programie Masterchef Junior Polska.

Deli4You, sklep spożywczy serwujący polską żywność, mięso, produkty rolne, piekarnie i artykuły spożywcze, został otwarty przy 8526 W. Golf Road, Niles, zaledwie kilka domów na wschód od Walmart, w tym samym centrum handlowym.

„Uwielbiamy urządzać przyjęcia dla naszych klientów, dlatego chcemy mieć pewność, że będzie tam mnóstwo darmowych produktów, degustacji i prezentów dla naszych klientów” — powiedział Antonique.

READ  Dedykowany wyznawca mody (polski) transfery 265 000 euro z trzema bungalowami w Carrigtwohill

Antonique powiedziała, że ​​ona i jej matka są podekscytowane otwarciem tego, co opisała jako doskonałą lokalizację nad Nilem, i zaprosiły sąsiadów do odwiedzenia sklepu.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że możemy być częścią społeczności” – powiedziała. „kochamy [for] Ludzie przychodzą po prostu spotkać się z zespołem.”