Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

JoJo Diaz vs. Mercito Gesta: aktualizacje na żywo, wyniki, najważniejsze wydarzenia

Były mistrz świata znalazł się w centrum uwagi i był głównym bohaterem sobotniego wieczoru głównego wydarzenia transmitowanego na żywo w DAZN.

Joseph „JoJo” Diaz nie spodziewa się, że będzie głównym wydarzeniem sobotniego wieczoru Golden Boy Card na żywo w DAZN. Jednak teraz błyszczy na nim w konkursie specjalnym.

Jest głównym bohaterem dzisiejszej karty głównej z Walter Pyramid w Long Beach w Kalifornii w lekkiej akcji w głównym turnieju przeciwko byłemu 135-funtowemu tymczasowemu mistrzowi świata Mercito Geście. Na karcie po raz pierwszy pojawił się Gilberto „Jurdo” Ramirez vs. Gabe Rosado miał stanąć na czele wagi półciężkiej, ale walka została przerwana po tym, jak Ramirezowi nie udało się zrobić wagi w piątek.

Od pokonania Javiera Fortuny jednogłośną decyzją o zdobyciu tymczasowego tytułu WBC wagi lekkiej w lipcu 2021 r., Devina Haneya w grudniu i Williama Cepedy w październiku ubiegłego roku – obaj jednogłośną decyzją. To sprawia, że ​​ta walka z Gestą jest sytuacją, w której 30-letni Diaz musi wygrać (32-3-1 z 15 nokautami).

35-letni Gesta odniósł zwycięstwo przez jednogłośną decyzję nad Joelem Diazem Jr. w kwietniu 2022 roku i poprawił się do 33-3-3 (17 KO).

Diaz vs. Śledź DAZN, aby uzyskać wszystkie aktualizacje na żywo, wyniki i najważniejsze wydarzenia, począwszy od Gesta, 20:00 ET.

READ  ந்து Polska: TVP i Ministerstwo Kultury wzywają EBU do kontynuowania rozmów z Ukrainą