Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Baralan wprowadza nową serię butelek

Firma zajmująca się opakowaniami Essential wprowadziła na rynek serię Jennifer z opatentowanym dodatkiem specjalnie do lakieru do paznokci

Baralan, zunifikowany gracz w początkowych opakowaniach dla przemysłu kosmetycznego i kosmetycznego, wprowadził serię Jennifer, która obejmuje dwie nowo zaprojektowane szklane butelki, które są połączone z opatentowaną nasadką „J-Ring”, opracowaną specjalnie do lakierów do paznokci, ale także do używać w zastosowaniach do pielęgnacji skóry i makijażu.

Oryginalnie zaprojektowana pod względem stylu i funkcji seria Jennifer składa się z dwóch butelek o tym samym kształcie, z których obie mają rozmiar szyjki GPI 15. Butelki mają podwójne ramię, mniejsze po bokach szyjki. Większa Jennifer 15 ma pojemność 15 ml, podczas gdy mniejsza Jennifer 12 ma pojemność 12 ml.

Seria Jennifer została zaprojektowana do użytku z innowacyjnym akcesorium zwanym J-Ring, który jest plastikowym kołnierzem, który chroni użytkownika przed potencjalnymi wyciekami produktu. Składnik poprawia wrażenia użytkownika i zapewnia maksymalną dokładność, znacznie zmniejszając możliwość kontaktu pozostałości formuły z użytkownikiem podczas aplikacji produktu. J-Ring jest dostępny w szerokim asortymencie kolorystycznym, który można dopasować do kolorów lakieru do paznokci, a także może być produkowany z metalicznym wykończeniem, aby zwiększyć wartość produktu.

„W firmie Baralan głęboko wierzymy, że opakowanie jest wyrazem tożsamości marki i pierwszym wrażeniem konsumenta” – powiedział Maurizio Vicadente, dyrektor ds. Globalnych badań i rozwoju w Baralan. „To właśnie z takim nastawieniem nasz zespół opracował estetyczny i funkcjonalny projekt serii Jennifer, w tym nowe akcesorium J-Ring, które, mamy nadzieję, odbije się echem zarówno wśród marek, jak i konsumentów, dzięki możliwości zmniejszenia bałaganu i marnotrawstwa produktów”.

Wyróżnione firmy