Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

🇵🇱 Jan – „Gladiator” – ESCXTRA.com

XTRA decyduje o naszym przeglądzie zwycięzców i punktacji krajowych finałów Eurowizji na ESCXTRA. Śledź nas od tego miejsca do marca 2023 r., gdy będziemy dokonywać selekcji na Eurowizję 2023.

Dziś wieczorem Polska wybiera zgłoszenie na Eurowizję 2023 z hasłem „Tu bije serce Europy”. John jest naszym faworytem do wygrania mistrzostw narodowych z „Gladiatorem”, a sześciu z zespołu zdobyło swoje pierwsze 12 punktów.

znaki

Wynik Dwanaście
1 Jan – „Gladiator” 🏆 97 6
2 Blanca – „Solo” 85 1
3 Felivers – „Nigdy się nie wycofuj” 69 1
4 Alicja Szemplińska – „Nowy dom” 67
5 Dominik Dudek – „Bądź dobry” 60 1
6 Natasza – „Podnieś się” 58
7 Maja Haizi – „Nigdy się nie ukrywaj” 46
8 Kuba – „You Do Me” 39
9 Jan Majewski – „Champion” 35
10 Ahlena – „Napad” 24 1

Opinie

Izaak
Mam nadzieję, że to przełamie naszą passę niewyłonienia zwycięzcy. Myślę, że Polska ma wyraźnie lepszy wybór w „Gladiatorze”. W utworze pulsują piękne, mroczne syntezatory, a John śpiewa z intensywnością, której nigdy nie można się nacieszyć na scenie Eurowizji. Możesz to sobie wyobrazić na scenie z sylwetką Johna w słabym świetle i poczuciem zagrożenia. Ten kunszt jest zwykle losowaniem mediów na Eurowizji, więc Polska, powiedziałbym, że tutaj masz szansę.
Nacięcie
Nie jesteśmy dobrzy, czy teraz..? Ale Polsko… to może być Twoja szansa na odkupienie siebie i odkupienie nas! John brzmi jak świetny piosenkarz, a piosenka jest bardzo złożona. Nie chwyta mnie od razu, ale od razu mnie fascynuje. Chcę zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi, tkwi mi to w głowie. Nie do końca melodia, ale cała koncepcja. To sztuka w formie Eurowizji. Polsko… no dalej, zrób to.

Co sądzisz o naszej decyzji? Daj nam znać! Bądź na bieżąco @ESCXTRA na Twitterze, @escxtra na Instagramie, @escxtra na TikToku I jak u nas Strona na Facebooku Najnowsze aktualizacje! Także śledź nas Na Spotify Najnowsza muzyka z Twoich ulubionych występów Eurowizji.

READ  Sowieckie czołgi ruszają na południe Polski - Archiwum, 1968 | Polska