ZDJĘCIE REPORTERSKIE/Robert Hayes MacDonald Jr. Megan Heibel pokonuje dystans w ostatnich chwilach swojego 1600 zwycięstwa w zaproszeniu na Mistrzostwa Polski w sobotnie popołudnie.
POLSKA – Raz i na zawsze, pogoda połączyła siły, by zmusić lekkoatletów do wypełnienia stadionu Dave Pavlanski Stadium w sobotnie popołudnie w malownicze sobotnie popołudnie na 26. Coroczne Zawody w Polsce.
Ponad 20 szkół zgromadziło się w intensywnej rywalizacji w sobotnie popołudnie ostatniego dnia kwietnia, a okręgi regionalne coraz bardziej się zbliżały.
Ustalenie nowego osobistego najlepszego wykonawcy jest wystarczającym wyzwaniem, ale wyrzucenie kilku PR? To wszystko było w długim dniu pracy dla MacDonald Jr. Megan Hebel, która rozpoczęła poranek z czasem 11:10.02 w 3200 i zajęła pierwsze miejsce w 1600 z 5:15.97.
„Naprawdę próbowałem dzisiaj wejść do PR i zobaczyłem (Maggie Hubble z Salem) i użyłem tego, aby przejść i po prostu skończyć. Gdybym nie miał tej konkurencji, byłaby to walka „ „Konkurs jest zdecydowanie pomocny, zwłaszcza wszystkie dziewczyny tutaj, są tak pozytywne i wszyscy po prostu zachęcają się nawzajem i naprawdę popychają cię do twojego PR” – powiedział Hebel.
„Dla mnie jestem tak, jakbym musiał iść z tą dziewczyną, muszę iść z nią, a jeśli mogę ją ominąć, muszę iść, więc to naprawdę moja strategia”.
Hebel opuścił około tygodnia w sezonie podczas walki z zapaleniem rozcięgna podeszwowego, coś, przez co małe Błękitne Diabły były w stanie przepracować, używając kolarstwa i treningu crossowego jako sposobu na pozostanie aktywnym.
Sobota miała długie popołudnie biegając na 3200m bardzo wcześnie na spotkaniu, a potem musieliśmy czekać kilka godzin na 1600m, a potem znów musieliśmy czekać na 4×400.
Powiedzieć, że jest miażdżący, to nie docenić tego.
„Uwielbiam słuchać muzyki i po prostu być z moim zespołem, wszelkiego rodzaju muzyki, po prostu wszystkiego, co motywuje, po prostu wszystkiego, co cię tam trzyma, moi koledzy z drużyny i trenerzy są bardzo dobrzy w utrzymywaniu nas na właściwej drodze”. powiedział Hebel.
Wczesny ustawiony termin
Patrząc na 1600-metrowego chłopca, Blake Baker z Canfielda świecił dużo światła dziennego między sobą a resztą grupy, kiedy minęli linię mety w sobotnie popołudnie. Wielu z jego kolegów przybyło na drugi rok kardynała, wiatr i gaz, aby pogratulować mu wielkiego zwycięstwa z mnóstwem ciosów i uśmiechów na całym świecie po jego najlepszych na nowym poziomie osobistym.
Właściciel 4:28.57 był o około siedem sekund szybszy od wicemistrza i był strzałem w dziesiątkę dla średniodystansowej grupy Canfield, która strzelała wszystkimi cylindrami po dużej przewadze na początku.
„Pomaga to mojej mentalności podczas wyścigu i daje mi więcej pewności siebie, ponieważ kiedy prowadzę, czuję, że mam kontrolę nad wyścigiem tak, jak chcę, a nie pozwalam komuś prowadzić”. – powiedział Baker. „Prowadzenie samochodu jest bardzo trudne, ale udało mi się dzisiaj wykonać dobrą robotę.
„W zeszłym roku zająłem trzecie miejsce (w spotkaniu), ale czuję, że w tym roku było bardziej konkurencyjne. Jestem z tego bardzo zadowolony, aby zobaczyć, jak wygrałem. Mój tata zawsze mówił mi, że jestem najsilniejszym człowiekiem na torze i Niekoniecznie się z tym zgadzam, ale myślę, że jestem dobrym mentalnym zawodnikiem, a to zdecydowanie pomaga podczas wyścigów.
Normalnie Baker chciałby poćwiczyć z zespołem, ale wakacje w zeszłym tygodniu oznaczały, że musiał znaleźć czas na samotne bieganie przed wielkim spotkaniem.
To była zmiana, ale sukces.
„Nie miałem szybkiego tempa, więc nie miałem nikogo, kto by mi powiedział, w jakich godzinach powinienem trafić na próby, próbując zrobić to sam w oparciu o moje wysiłki”. – powiedział Baker. „Kocham nasz zespół, w zeszłym roku zdobyliśmy drużyny regionalne, jest to więź jak żadna inna, odkąd jestem jej częścią, jako rodzina tutaj w Canfield”.
duże buty do wypełnienia
Druga studentka z Salem, Kylie Carlisle, nie miała przywileju uczestniczenia w powitalnym spotkaniu, wcześniej podziwiając takie osoby jak Lizzie Schuntz i Kela Jamison.
Pokonując swojego byłego najlepszego miotacza dyskiem o ponad 10 stóp i wygrywając zawody z wynikiem 121-02, kwakierka dała wyraz na swoim największym dotychczas etapie.
„Czuję się świetnie, czas zabłysnąć, bo obie dziewczyny odeszły, a ja muszę wypełnić ich buty i pójść w ich ślady” powiedział Carlisle.
Po zdobyciu zwycięskiego celu w jednym ze swoich ostatnich rzutów, Carlisle wystrzeliła dysk w sektor, w końcu czując ulgę, że po wyczerpującej wiośnie może dorzucić bardziej pobłażliwą pogodę.
„Czułem się jak po wydaniu, to było naprawdę dobre uczucie i czekałem na metkę, ale wiedziałem, że jestem PRed” powiedział Carlisle. „Pomaga mi się skupić, wiedząc, że nie mogę po prostu tam wejść, pokazać się, rzucić wszystkiego i wygrać, muszę starać się być skupionym, a to pomaga mi utrzymać adrenalinę.
Dużo rzucałem zeszłego lata, co mi pomogło, ale miałem długi sezon w koszykówce, więc za innymi dziewczynami w powtórzeniach mój trener powiedział mi, że brak powtórzeń jest powodem, dla którego jeszcze nie rzuciłem, ale zaczyna to pokazywać, że po prostu muszę. Ciągle go szlifuję.”
Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej
„Dumny miłośnik mediów społecznościowych. Nieprzejednany badacz sieci. Internetowy guru. Przez całe życie uzależniony od muzyki.”
More Stories
Najlepsi bukmacherzy na Euro 2024: Twój kompletny przewodnik po zakładach na piłkę nożną
Zakłady sportowe dla początkujących: kompletny przewodnik
Fan tenisa pojechał z wnukiem z Polski do Dubaju, aby kibicować Idze Świątek – Aktualności