Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gin został wprowadzony na rynek w zamku Highclair w Polsce

Gin został wprowadzony na rynek w zamku Highclair w Polsce

Highclere Castle Gin został założony przez Global Spiritual Entrepreneurs, Adam von Goodkin Wraz z Earl & Countess of Carnarvon właściciele zamku Heikler są znani przez miliony fanów jako „Prawdziwe Opactwo Downton”. Wielokrotnie nagradzany gin został wprowadzony na rynek w 2019 roku Zjednoczone Królestwo I Organizacja Narodów Zjednoczonych Następnie uruchomiony Francja, Szwajcaria, Dania I Malta. Marka jest dostępna za pośrednictwem e-commerce w 27 krajach UE, Wielkiej Brytanii i USA. Marka zdobyła ponad 50 międzynarodowych nagród spirytusowych, co czyni ją jednym z najnowszych i najbardziej nagradzanych ginów na rynku, przyciągając uwagę branży.

Highclere Castle Gin mianował byłego dyrektora Coca Coli Dariusz Bekłowski Odpowiedzialny jako kierownik sprzedaży krajowej Polska. Dystrybucją marki jest Ice-Full Distribuja SP. z oo „Cieszę się z sukcesu osiągniętego już na rynku dzięki doskonałym partnerstwom w jednych z najlepszych miejsc Warszawa– powiedział Beklowski. Highclere Castle Gin jest już dostępny w koktajl barach i restauracjach. Bristol, w kolekcjach Hilton i Radisson. Wiodącymi sieciami handlowymi są Używki Świata, WSS Społem Śródmieście oraz The Whisky & Spirit House. Wielokrotnie nagradzany gin po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na festiwalu Paulina Whisky & Friends w fabryce Norflina. Warszawa Na 6-8 maja 2022.

„Ten Polska Strategia jest zgodna ze strategią globalnej premiery Highclere Castle Gin, w której marka jest obecna w wielu ekskluzywnych restauracjach i hotelach na całym świecie” – powiedział Lord Cornarvon, współzałożyciel.

„Przewodzimy szalonym latom dwudziestym z luksusową marką alkoholową przesiąkniętą historią, prestiżem, tradycją i dziedzictwem. Warszawa Przed Govt Lockdown widziałem ogromny potencjał dla naszej marki Polska Serdecznie doceniam gościnność i ciepło naszych polskich sojuszników. Z niecierpliwością czekamy na rozwój naszej pozycji jako ginu super premium Polska”, „Powiedział dyrektor generalny firmy. Adam von Goodkin.

O duchach zamku Highclere

Highclere Castle Spirits został opracowany w 2018 roku i wypuścił Highclere Castle Gin w 2019 roku. Dzięki botanice uprawianej w ogrodzie zamku Highclere stworzono dżin super premium, aby uczcić reputację Highclair ze względu na jej rozrywkę, szacunek dla jej zaangażowania w rolnictwo i wielowarstwowe tradycje. Firma została założona przez amerykańskiego biznesmena spirytusowego, Adam von Goodkin Właściciele zamku Heikler, który zarządza ogrodami i sadami, wraz z hrabią i hrabiną Carnarvon. Highclere Castle Gin zdobył 56 prestiżowych międzynarodowych nagród od czasu swojej premiery w 2019 roku. Firma koncentruje się na dostarczaniu The Perfect Gin konsumentom na całym świecie. Highclere Castle Spirits rozpoczęło w tym miesiącu kampanię crowdfundingową. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz: wefunder.com/highclerecastlegin/

Aby kupić butelkę, dowiedzieć się więcej lub znaleźć nasze ulubione przepisy na koktajle, odwiedź www.HigclereCastleGin.com.

O zamku Heikler

Zamek Highclair to posiadłość o powierzchni 5000 akrów Hampshire, Anglia Od 1679 r. jest siedzibą hrabiego Carnarvon. Jeden z najpopularniejszych domów na świecie, jest znany na całym świecie jako główne miejsce kręcenia nagrodzonego Emmy dramatu z epoki Downton Abbey i Motion Picture. Planowane jest wydanie sequela 29 kwietniaCz w Zjednoczone Królestwo I 22 majaznaleźć W środku Organizacja Narodów Zjednoczonych.

Przez wieki członkowie rodziny królewskiej zamku Highclair, celebryci, politycy, wybitni artyści i szlachta oraz Lady Carnarvon Kontynuuj to dzisiaj. Highclair Castle Gin, który od ponad 100 lat serwuje gin w zamku, aby witać gości, został stworzony, aby upłynnić „prawdziwego ducha” zamku Heckler i podzielić się nim ze światem za pomocą botaniki z wiktoriańskich ogrodów. Zamek Highclere od dawna słynie z rozrywki i przyjęć domowych z koktajlami z ginu.

5Cz Earl był sponsorowany i towarzyszył mu archeolog Howard Carter W związku z odkryciem grobowca Tutanchamona w 1922 r. Highclair organizuje obecnie edukacyjną wystawę muzealną poświęconą temu odkryciu. Zamek Highclere obsługuje rocznie ponad 135 000 odwiedzających. Aktualny Lady Carnarvon At Home: Entertaining at the Real Downton Abbey i jego najnowsza książka „Seasons at Heikler” opublikowała kilka bestsellerów „New York Timesa”. Aby dowiedzieć się więcej o zamku Highclere, odwiedź: www.highclerecastle.co.uk.

Źródło Highclair Castle Spirits