Moraga, Kalifornia – Mimo przewagi w pierwszej połowie kobieca drużyna piłkarska Jamesa Madisona w czwartkowe popołudnie poza konferencją na stadionie Saint Mary’s zdołała zremisować 1:1 z Saint Mary’s.
Dukes przeszli do stanu 2-1-2, podczas gdy Gaels po raz pierwszy w sezonie zremisowali i wyszli na 2-2-1.
junior Shea Collinsa Strzelił gola dla Dukesa, prowadząc jednocześnie atak trzema z siedmiu strzałów JMU. Seniorska czerwona koszula Aleksandra Blum Całe 90 minut spędził na bramce i popisał się kilkoma interwencjami.
jak to się stało
- Giles miał swoje pierwsze szanse w meczu, trafiając w siódmej minucie parę strzałów w bramkę w odstępie dziewięciu sekund. Bloom upadł na ziemię, aby obronić pierwszy strzał w prawy dolny róg siatki, po czym przeskoczył na drugą stronę bramki, aby obronić drugi strzał.
- Na 101 sekund przed końcem pierwszej połowy drużyna St Mary’s zdołała przerwać bezbramkowy remis, gdy Briana Salvetti uderzyła głową, która odbiła się od Blooma i do przerwy objęła prowadzenie 1:0.
- Seniorska czerwona koszula Soibato Muhammad Pierwszy strzał JMU w meczu złapał w 57. minuciey W 6. minucie bramkarz SMC był sam, po czym o włos nie trafił w bramkę, gdy piłka odleciała z prawej strony.
- Dukes zremisowali po 66y minut po rzucie rożnym. student Janet Fieldsend Wyszedłem z rzutu rożnego i umieściłem piłkę w polu karnym, gdzie Mohammed skierował piłkę do Collinsa, który z kolei głową skierował ją do siatki.
- W drugiej połowie JMU pokonało SMC 7:2, a Collins ponownie spojrzał na bramkę w 80. minucie.y Minuty za postęp, który nadeszły, zostały zapisane.
- 83Badania i rozwój Wybiła 84. minutay Minuta po trzech rzutach rożnych drużyny Dukes z studentem drugiego roku Jordana Yanga Strzał, który wymagał skoku Taylora z Polski, aby utrzymać wynik.
szybkie fakty
- Wszystkie dziewięć bramek JMU w tym sezonie padło w drugiej połowie.
- W JMU padło sześć wezwań na spalonego, w porównaniu do dwóch w SMC.
- Shea Collinsa W pierwszych pięciu meczach sezonu strzeliła dwa gole, co równa się jej sumie w sezonie sprzed roku.
Cytuję głównego trenera Joshua Walters, senior
„Podobała mi się druga połowa i intencje zawodników w meczu. Stale się poprawiamy i walczymy”.
Następny
Dukes będą kontynuować swoją passę w Kalifornii w niedzielę 3 września, gdzie o 16:00 ET / 13:00 PT zmierzą się z Santa Clara z numerem 8, a transmisja meczu będzie transmitowana w ESPN+.
„Dumny miłośnik mediów społecznościowych. Nieprzejednany badacz sieci. Internetowy guru. Przez całe życie uzależniony od muzyki.”
More Stories
Najlepsi bukmacherzy na Euro 2024: Twój kompletny przewodnik po zakładach na piłkę nożną
Zakłady sportowe dla początkujących: kompletny przewodnik
Fan tenisa pojechał z wnukiem z Polski do Dubaju, aby kibicować Idze Świątek – Aktualności