Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Żywotność owijek uchwytowych

Żywotność owijek uchwytowych

Mike’a Flanagana (Gerald, gra Doktor Sen) wraca do świata Król Stefan z Życie Chuckaa Flanagan ogłosił zakończenie produkcji.

Być może najbardziej godnym uwagi jest tutaj Flanagan Temat reklamy Podkreśla, czego się spodziewać. A raczej to, czego nie możesz się spodziewać: Życie Chucka To nie będzie horror

Być może nie jest to zaskoczeniem dla osób zaznajomionych z opowiadaniem pochodzącym z antologii Kinga z 2020 roku Jeśli krwawi. Życie Chucka Trzy odrębne historie powiązane ze sobą, by opowiedzieć historię Charlesa Krantza w odwrotnej kolejności, zaczynając od jego śmierci na nowotwór mózgu w wieku 39 lat, a kończąc na dzieciństwie spędzonym w rzekomo nawiedzonym domu.

„Wracam teraz do Los Angeles, aby montować „Nie mogę się doczekać” i rozpocząć długą drogę oczekiwań” – powiedział Flanagan Życie Chucka To nie jest horror.” Reżyser horroru określił ten film jako „film, który chcę zostawić w świecie moim dzieciom”.

Projekt był już wcześniej opisywany jako tonalny w podobnym duchu Pozostań przy mnie, skazani na Shawshank I Zielona mila. Innymi słowy, jest to film, który z całą pewnością wywoła emocje, a nie strach.

Chiwetel Ejiofor (Rob spokój), Karen Gillan (Strażnicy Galaktyki Vol. 3), Jakub Tremblay (Toksyczny mściciel), Tom Hiddleston (Karmazynowy szczyt) I Marka Hamilla (Gwiezdne Wojny) zostało już ogłoszone w związku z nadchodzącą adaptacją Stephena Kinga. Mateusz Lillard (Pięć nocy u Freddy’ego) I Wrzos Langenkamp (Koszmar na ulicy Elm) też będzie gwiazdą.

W pełnej obsadzie znajdują się także nowe twarze i powrót stałych bywalców Mike’a Flanagana, w tym…

Mia Sara, Benjamin Bajak, Trinity Jo Lee Place, Kyorianka Kilcher, Antonio Raul Corbo, Harvey Guillen, David Dastmalchian, Kate Siegel, Carl Lumbly, Annalise Basu, Samantha Sloyan, Rahul Kohli, Matt Beadle, Surian Sapkota, Saeeda Arika. Icolonna, Michael Trucco, Violet McGraw I Molly C. Quinn.

READ  Mermaid Core i Barbequer łączą siły, aby uzyskać najlepszy letni manicure

Flanagan napisał także scenariusz i wyprodukował go Intrepid Pictures.