Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zysk netto polskiego sektora bankowego spadł w okresie styczeń-wrzesień o 40%.

Usługi bankowe

Zdjęcie za pośrednictwem Ratmaner / Shutterstock.com

Zysk netto polskiego sektora bankowego w okresie styczeń-wrzesień wyniósł 5,52 mld zł (1,17 mld euro), co oznacza spadek o 39,8% rok do roku, podał regulator rynku finansowego KNF.

Tylko we wrześniu strata netto wyniosła 2,78 mld zł.

Wynik z tytułu odsetek wyniósł 54,75 mld zł, co oznacza wzrost o 64% rocznie.

Koszty operacyjne wyniosły 34,64 mld zł, wykazując wzrost o 32% rocznie.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkcja dziennikarstwa godnego tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal dokładają wszelkich starań, aby zapewnić Państwu pomyślne wiadomości biznesowe, informacje, którym można zaufać, które są zgodne z faktami, dokładne i prezentowane bez strachu i przychylności.

Organizacje dziennikarskie na całym świecie walczyły o znalezienie modelu biznesowego, który pozwoliłby im nadal osiągać lepsze wyniki bez uszczerbku dla ich zdolności do działania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania ich najważniejszego interesariusza, czyli czytelników.

Chcielibyśmy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłasz nam swoje datki.

READ  Czołowy rumuński pożyczkodawca Banca Transilvania zarządza lokalną działalnością polskiej spółki Getin Holding