Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Życiorysy osób poszukujących pracy w kosmosie uruchomione z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen

Więcej wiadomości edukacyjnych

FE News Channel zapewnia najnowsze wiadomości edukacyjne i aktualizacje dotyczące pojawiających się strategii edukacyjnych i #FutureofEducation I przyszłość pracy.

Oferujemy wiarygodne i pozytywne wiadomości edukacyjne i opinie od 2003 roku. Jesteśmy cyfrowym kanałem informacyjnym zawierającym mieszankę artykułów pisanych, podcastów i filmów. Naszą specjalnością jest dostarczanie mieszanki najnowszych wiadomości edukacyjnych, nasze podejście jest zawsze pozytywne, budowanie sektora i dzielenie się różnymi poglądami i perspektywami liderów myśli, aby zapewnić Ci centrum myślowe dla nowych pomysłów i rozwiązań, które zjednoczy sektor edukacyjny razem i wymyślaj nowe, innowacyjne rozwiązania i pomysły.

FE News publikuje ekskluzywne artykuły dotyczące przywództwa rówieśniczego autorstwa naszych wyróżnionych autorów, a także treści generowane przez użytkowników w naszej sieci ponad 3000 redakcji, zapewniając wiele źródeł najnowszych wiadomości edukacyjnych z sektorów edukacji i zatrudnienia.

FE News transmituje również wydarzenia na żywo i podcasty z najlepszymi ekspertami i myślicielami, seminaria internetowe, wywiady wideo i dodatkowe biuletyny edukacyjne, dzięki czemu otrzymujesz najnowsze osiągnięcia w Wiadomości o umiejętnościach Oraz w sektorach przyuczania do zawodu, dodatkowego kształcenia i zatrudnienia.

Każdego tygodnia FE News zawiera ponad 200 nowych artykułów i treści tygodniowo. Jesteśmy kanałem informacyjnym, który dostarcza najnowsze wiadomości dotyczące dalszej edukacji, zapewniając wgląd z wielu źródeł na temat najnowszych osiągnięć w polityce edukacyjnej, najnowszych strategii, za pośrednictwem naszych liderów myśli, którzy przedstawiają myślenie strategiczne na niebieskim niebie, najlepsze praktyki i innowacje, aby pomóc rozważyć przyszłe zmiany w edukacji i przyszłość pracy.

W maju 2020 FE News miał ponad 120 000 unikalnych użytkowników według Google Analytics i co tydzień ponad 200 nowych treści informacyjnych, od artykułów o przemyślanych przywódcach, przez najnowsze wiadomości edukacyjne, poprzez słowo pisane, podcast i wideo, po komunikaty prasowe od wszystkich w całym sektorze.

Pomyśleliśmy, że pomocne byłoby wyjaśnienie, w jaki sposób uszeregowaliśmy najnowsze wiadomości edukacyjne, jak możesz się zaangażować i zrozumieć, w jaki sposób możesz czytać najnowsze codzienne dodatkowe wiadomości edukacyjne i jak tworzymy Tydzień FE pod kątem treści:

READ  Jak kolumbijska kapsuła uniosła pył asteroidowy z kosmosu

Główna charakterystyka

Nasze ekskluzywne kluczowe funkcje to artykuły na temat przywództwa przemyślanego i myślenia niebieskiego nieba, w których eksperci piszą artykuły o przyszłości edukacji i pracy. Nacisk kładziony jest na przywództwo oparte na rozwiązaniach, dzielenie się najlepszymi praktykami, innowacjami i pojawiającą się strategią. W większości są to artykuły o przyszłości edukacji i przyszłości pracy i często tworzą one artykuły edukacyjne w przyszłości. Ograniczamy nasze główne funkcje do maksymalnie 20 tygodniowo, ponieważ często chodzi o nowe koncepcje i nowe procesy myślowe. Nasze główne funkcje to także ekskluzywne artykuły odpowiadające na najnowsze wiadomości edukacyjne i być może spostrzeżenia eksperta w ogłoszeniu polityki lub odpowiedzi na raport think tanku edukacyjnego lub białą księgę.

Dźwięki FE

FE Voices zostało pierwotnie utworzone jako sekcja w FE News, aby dać głos sektorowi. Ponieważ mamy teraz ponad 3000 redakcji i współpracowników, głosy FE są powszechnie traktowane jako artykuły na temat przywództwa i niekoniecznie muszą być ekskluzywne, ale zwykle są trochę krótsze niż główne funkcje. Głosy FE mogą zawierać więcej mediów mieszanych z dodatkowymi artykułami edukacyjnymi, takimi jak podcasty i osadzone filmy. Artykuły branżowe zawierające prośby o różne komentarze i opinie do ogłoszeń dotyczących polityki edukacyjnej lub odpowiedzi na raport w białej księdze są zwykle przechowywane w sekcji Głosy FE. Jeśli mamy wieczorny podcast na żywo lub program radiowy, taki jak SkillsWorldLive, następnego ranka umieścimy nagranie podcastu FE w sekcji FE Voices.

Wiadomości sektorowe

W Industry News mamy mieszankę treści z komunikatów prasowych, zasobów edukacyjnych, raportów, badań edukacyjnych i białych ksiąg od wielu autorów. Mamy wiele pozytywnych artykułów edukacyjnych z uczelni, organizacji darczyńców i dostawców szkoleń zawodowych, a także komunikaty prasowe od DfE do Think Tanks, które zawierają przegląd raportu, wraz z pomocnymi zasobami, które pomogą Ci wprowadzić strategie uczenia się dla uczniów i studentów.

READ  Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to Ziemia pokazana z Marsa na rzadkim zdjęciu wykonanym 180 milionów mil stąd

Podcasty

W FE News oferujemy szeroki wybór podcastów edukacyjnych, od pełnowymiarowych 1-godzinnych postów FE, takich jak SkillsWorldLive we współpracy ze Stowarzyszeniem Darczyńców, po cotygodniowe podcasty ekspertów i liderów myśli, zapewniających liderom porady i wskazówki. FE News nagrywa również podcasty na konferencje i wydarzenia, zapewniając podcasty jeden na jeden z fachową edukacją i umiejętnościami w zakresie najnowszych strategii i osiągnięć.

Mamy ponad 150 podcastów edukacyjnych w FE News, od postów EdTech z ekspertami omawiającymi edukację 4.0 i sposób, w jaki technologia uzupełnia i przekształca edukację, po podcasty z ekspertami omawiającymi badania edukacyjne, przyszłość pracy i sposoby rozwijania systemów umiejętności do przyszłych zawodów na potrzeby rozmów kwalifikacyjnych. z Ministrem Szkoleń i Umiejętności.

Nagrywamy nasze ekskluzywne podcasty do wiadomości FE i współpracujemy z partnerami branżowymi, takimi jak FAB, w celu tworzenia cotygodniowych i codziennych podcastów edukacyjnych, współpracując z liderami branży w celu tworzenia ekskluzywnych biuletynów edukacyjnych.

Wywiady dotyczące edukacji wideo

FE News ma ponad 700 wywiadów wideo FE i nagrywa edukacyjne wywiady wideo z ekspertami od ponad 12 lat. Zazwyczaj są to wywiady wideo vox pop z ekspertami w dziedzinie edukacji i pracy, omawiające pomysły i opinie na temat przyszłości edukacji i pracy.

Wydarzenia

FE News ma bezpłatny kalendarz wydarzeń, w którym można sprawdzić najnowsze konferencje, seminaria internetowe i wydarzenia, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i strategiami edukacyjnymi.

Newsroom FE

FE Newsroom jest domem dla twoich treści, jeśli jesteś współtwórcą FE News. Pomaga również odbiorcom rozwinąć relacje z Tobą jako osobą lub z Twoją organizacją, ponieważ mogą kliknąć i „ustawić pola”, wykorzystując wszystkie Twoje poprzednie artykuły na temat przywództwa myślowego, najnowsze edukacyjne komunikaty prasowe, edukacyjne filmy wideo i podcasty.

Czy chciałbyś wnieść swój wkład, podzielić się swoimi pomysłami, spostrzeżeniami lub udostępnić informację prasową?

Jeśli chcesz napisać artykuł na temat przywództwa myślowego, podzielić się swoimi przemyśleniami i wizją dotyczącą przyszłości edukacji lub przyszłości pracy, napisz informację prasową, aby podzielić się najnowszymi wiadomościami edukacyjnymi lub wesprzeć podcast, przede wszystkim musisz ustawić do logowania do newsroomu FE (to nic nie kosztuje): Po zatwierdzeniu przez zespół Twojego newsroomu (wszystkie treści i newsroomy zostały zatwierdzone przez członka zespołu FE News – w tym procesie nie są używane żadne boty!), możesz rozpocząć dodawanie treści (ponownie wszystkie artykuły są zatwierdzane. Filmy i podcasty zostały dostarczone przez zespół redakcyjny FE News przed ich emisją na żywo w FE News). Ponieważ wszystkie redakcje i treści są zatwierdzane przez zespół FE News, nastąpi niewielkie opóźnienie w możliwości przeglądania i zatwierdzania treści przez zespół.

READ  Rosja: Opuścimy Międzynarodową Stację Kosmiczną i zbudujemy własną | Międzynarodowa Stacja Kosmiczna

Strona wyboru źródła RSS