Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zwycięzca Szwecji, przegrany Sonak i mistrz Toyah’s Guitar – Zrób test Czwartek | Życie i elegancja

Jednak wszystkie emocje związane z blogowaniem na żywo są wisienką na torcie I Zmęczony mistrz quizu Eurowizji poprosił Google Bard o napisanie chwytu reklamowego na konkurs w tym tygodniu. Powiedział: „Witamy w czwartkowym internetowym quizie The Guardian! W tym tygodniu quiz jest mieszanką wiedzy ogólnej i aktualnych ciekawostek, z kilkoma żartami dodanymi na wszelki wypadek”. Tak więc, w zasadzie, mistrz testów mógł tylko wyszukać w Google to, co zostało napisane wcześniej. W każdym razie znasz już wiertło – baw się dobrze i bądź miły dla siebie w komentarzach.

Czwartkowy quiz, nr 108

 1. 1.EUROWIZJA 2023: Pod koniec tygodnia Szwecja po raz siódmy wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji. Kto ich reprezentował?

 2. 2.Głębsze spadki i spadki: Rishi Sunak spędził sobotę nie na Eurowizji, ale obserwując, jak jego drużyna jako pierwsza spadła z Premier League w tym sezonie. Kto wspiera Snacka?

  Ryszi Sunak

 3. 3.ULTIMATE PLAY THE GAME: Długo oczekiwana kontynuacja The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest już dostępna. Jak to jest nazywane

  cosplay zeldy

 4. 4.Wszystkiego najlepszego: Dziś obchodziłby urodziny papież Jan Paweł II. Wszystkiego najlepszego, Wasza Świątobliwość. Jak miał na imię przy urodzeniu?

  Mozaika Papieża Jana Pawła II

 5. 5.Ksiądz z problemami: Mówiąc o świętych mężach, arcybiskup Canterbury był zajęty koronacjami i krytykował politykę imigracyjną rządu. Ale która z tych rzeczy przydarzyła mu się również w ciągu ostatnich dziesięciu dni?

  Arcybiskup Canterbury Justin Welby

 6. 6.Tylko dzięki łasce Bożej. The Irish Times wycofał artykuł opinii po tym, jak okazał się mistyfikacją napisaną przez chatbota. Ale jak zaczął się artykuł?

  mały robot

 7. 7.Najbardziej znany łobuz na świecie, z Dominicem Raabem: W tym tygodniu były premier chciałby poznać pełne imię i nazwisko Cartmana, odrażającego socjopaty z South Park

  Dominik Raab

 8. 8.Najdłuższy czas z Darrenem Grimesem: W tym tygodniu Darren chce wiedzieć, który był dłuższy – ile czasu Liz Truss spędziła jako premier przed rezygnacją, czy nowy rekord świata w życiu pod wodą ustanowiony przez Josepha Dettori?

  Darrena Grimesa

 9. 9.To psie życie: to jest Willow, oficjalny pies czwartkowej gazety Guardian. Myśli o biednym Rockym Akicie, którego trzeba było ratować po skaleczeniu stopy i męczącej wspinaczce dokąd?

  Willow, oficjalny pies czwartkowej gazety Guardian

 10. 10.Element zaskoczenia: pierwiastek 4 w układzie okresowym to beryl. Prawda czy fałsz – nazwa pochodzi od Beryl May Dent, angielskiej naukowczyni, która w 1828 r.

  rzeczy

 11. 11.Tajemnica publikacji: Książka znana tylko jako „4C Untitled Flatiron Nonfiction Summer 2023” przeszła ogromną przedsprzedaż po plotkach internetowych, że została napisana przez Taylor Swift. Ale kim się okazał?

  Biblioteka Huddersfielda

 12. 12.Mistrzostwa Świata Kobiet 2023: Nigeria pojawiała się na wszystkich dotychczasowych Mistrzostwach Świata FIFA Kobiet. Ale co jest stolicą Nigerii?

  Reprezentacja Nigerii kobiet

 13. 13.Mistrzostwa Świata Kobiet 2023: Kolumbia po raz trzeci wystąpi w finale Mistrzostw Świata Kobiet. Jaka jest oficjalna waluta Kolumbii?

  Flaga Kolumbii

 14. 14.WSPANIAŁE NA CAŁYM ŚWIECIE: mistrz League Two w angielskiej piłce nożnej, Leyton Orient, nadal jest mistrzem testu w tym dosłownym obrazie. Uwielbiany Craig Clay opuścił klub w tym tygodniu, po dwóch awansach z O w ciągu sześciu lat, ale które z tych wyrażeń najlepiej opisuje skład chemiczny gliny?

  Leyton Orient

 15. 15.Wszystkiego najlepszego (niewielki powrót): Dziś są urodziny wszechmocnego Toyah Wilcoxa. Z jakim słynnym gitarzystą jest zamężna, który pojawia się w teledyskach par do niedzielnych brunchów?

  Toyah Wilcox

Jeśli uważasz, że coś jest nie tak z pytaniem lub odpowiedzią, wyślij e-mail na adres [email protected], ale pamiętaj, że słowo mistrza egzaminu jest ostateczne i jest on bardzo zmęczony. I sentymentalny.

READ  Singapur zaczyna pobierać opłaty od „niezaszczepionych” pacjentów z Covid | Singapur