Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zwierzę L. (Grupa) Lockhart, Polska, Ohio Pogrzeb

Poland, Ohio (MyValleyTributes) – Pet Louis (Krupp) Lockhart, 94 lata, zmarł spokojnie w poniedziałek 17 stycznia 2022 r.

Urodził się 30 lipca 1927 r. w Pittsburghu w Pensylwanii jako dziecko zmarłego Fryderyka A. I Nelly L. Urodziła się jako córka Grupy Welch.

Bette urodziła się 18 października 1950 roku w rodzinie Harry’ego F. Poślubił Lockharta i byli zjednoczeni przez ponad 70 lat, aż do jego śmierci w sierpniu 2021 roku.

Harry i Pete przeszli na emeryturę do Hudson na Florydzie w 1991 roku i wrócili na Północ w 2009 roku, aby zamieszkać w Polsce.

Bette ukończyła w 1944 roku Bartlett High School w Washington County, Ohio, a później Robert Morris School of Business w Pittsburghu.

Ona i Harry pracowali jako księgowa w Pittsburghu, dopóki nie założyli rodziny. Później Bette pracowała jako stażystka w Hospitality Motor Inn w Pensylwanii, a później jako audytor wewnętrzny w hotelu Harley.

Pete nie tylko wychował swoją rodzinę, ale także służył jako organizator kościoła dla kilku zborów w rejonie Pittsburgha. Swoją miłość i talent do muzyki przekazał wnukom. Ponadto lubiła spokojne rozrywki, takie jak codzienne rozwiązywanie krzyżówek, układanie puzzli i oglądanie Lawrence’a Welka w każdą sobotę wieczorem.

Bette i Harry mieszkali w Pittsburghu przez większość swojego życia małżeńskiego, gdzie wychowali swoich dwóch synów, Neapolu, Jamesa (Catherine) z Florydy i Gary (Marilyn) z Polski. Bette był bardzo dumny ze swoich trzech wnuków w Seattle, Jasona (Nicky) z Waszyngtonu, Holly (Adam) Pliml z Ohio, Samuela (Rebecca) z Winston-Salem, Ohio i Północnej Karoliny. Nadal mogła być dumna ze swojej trójki dorosłych-
Wnuki, Daniel Harry, Emily Lewis i Ellie Amy cieszyły się dorastaniem.

Pod koniec życia największą przyjemnością Pata było oglądanie zdjęć i filmów tych dzieci, które zawsze miały uśmiech na twarzy.

Pat ma kilka siostrzenic i siostrzeńców.

Przed nim siedziała siostra Virginia R. Hutchinson i brat Robert L. Grupa zmarła.

READ  Na płocie: Podróżuj z Polską na granicy z Białorusią | Europa | Wiadomości i sprawy bieżące z całego kontynentu | DW

Pamiątkę z życia Pata zaplanowano na późną wiosnę. Na cmentarzu znajduje się Polish Riverside.

Ustalenia dotyczące kariery są dokonywane przez Domy pogrzebowe Higgins Rierton, Kaplica Polska.

Wyślij kwiaty rodzinie lub Pete’owi L. Przejdź się po drzewie ku pamięci (Kruppa) Lockharta, odwiedź nas Kwiaciarnia.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany w czwartek 20 stycznia około 7:10 w FOX, 12:22 w WKBN, 17:08 w MyYTV i 19:27 w WYTV.