Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zwiastun filmu Halo TV został ujawniony przed obchodami rocznicy Xbox Microsoftu • Eurogamer.net

Teaser dla Halo TV stał się wirusowy w Internecie przed możliwym oficjalnym programem dzisiejszego wieczoru Obchody rocznicy Xbox.

Teaser został zamieszczony na koncie DexertoSpartans na Twitterze i pochodzi z reklamy na Facebooku.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

Humor niewiele nam pokazuje. Widzimy zbliżenie Master Chief pojawiającego się na jego słynnym hełmie. Cortana mówi cześć. Świetna muzyka Halo jest obecna i prawdziwa. Teaser kończy się potwierdzeniem, że Halo pojawi się na Paramount Plus w 2022 roku.

Produkcja Halo TV była jak rollercoaster i w pewnym momencie musiała zostać zamknięta z powodu pandemii. Dziewięcioodcinkowy sezon był pierwotnie ustawiony na Showtime w USA, zanim przeniósł się do Paramount Plus w lutym. Zaplanowano tam emisję w pierwszym kwartale 2022 roku.

Pablo Schreiber (Amerykańscy bogowie) gra główną rolę, Natasha Macklon (The Truman Show) gra dr Catherine Halsey, a Jane Taylor wciela się w rolę Cortany.

Oczekuj więcej podczas obchodów rocznicy Xbox firmy Microsoft, które rozpoczynają się dziś wieczorem o 18:00. Oglądaj z nami Tutaj.

READ  Aktualizacja Happy Home Paradise od Animal Crossing będzie „pierwszym i jedynym płatnym DLC” do gry